Maraton Mikołajkowy: Komedie + Groza!

Helios przedstawia Maraton Mikołajkowy: Komedie + Groza!

helios nmf mikolajki 600px v19 grudnia w kinie Helios w Jeleniej Górze odbędzie się wyjątkowy Maraton Mikołajkowy: Komedie + Groza! W ciągu jednej nocy Widzowie zobaczą porywające filmy w dwóch (bardzo różnych!) odsłonach – komediowej: z „FIRMOWĄ GWIAZDKĄ” (premierowo!) i „ASAMI BEZ KASY” oraz dwa mrożące krew w żyłach filmy grozy: „OSACZONA” i „DIABELSKI MŁYN”.

Dla wielu fanów kina ten maraton z pewnością będzie świetnym prezentem mikołajkowym! Na Widzów czeka niezwykła noc z dwoma ulubionymi gatunkami filmowymi nocnych maratończyków: Komedie oraz Groza!

Na początek Helios zaprezentuje najlepsze komedie ostatnich miesięcy: „Firmowa Gwiazdka” oraz „Asy bez kasy”. Po krótkiej przerwie zmieni się nastrój i ekranami zawładną filmy grozy: „Osaczona” i „Diabelski młyn”. Taka dawka skrajnych emocji jeszcze długo po powrocie do domu z całą pewnością nie pozwoli zasnąć żadnemu Widzowi.

Kino Helios zaprasza na mikołajkową odsłonę cyklu Nocne Maratony Filmowe! Bilety są dostępne w kasach kin w całej Polsce oraz na stronie internetowej: http://bit.ly/2gRaNwq.

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *