Ankieta na temat sytuacji twórców i artystów w Polsce

2016-12-07 11 23 53-NCK - pismo potwierdzające.pdf - Adobe Acrobat Pro DCOśrodek badań opinii publicznej Danae na zlecenie Narodowego Centrum Kultury przeprowadza badanie na temat sytuacji twórców i artystów w Polsce.

Wszelkie informacje udzielane przez Państwa w trakcie wypełniania ankiety będą miały charakter poufny. Zebrane od Państwa informacje będą wykorzystywane wyłącznie w formie zbiorczych zestawień.

W środowisku pracowników kultury można często usłyszeć o trudnościach z jakimi muszą zmagać się na co dzień osoby wykonujące twórcze prace. Równocześnie brakuje badań, które pokazywałby sytuację całego środowiska. Badanie zaprojektowane przez prof. Jagodę Hernik Spalińską (Instytut Sztuki Polskiej Akademii Nauk) oraz dr Michała Łuczewskiego (Instytut Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego) ma na celu zapełnienie tej luki wiarygodnymi danymi.

Uprzejmie proszę o wypełnienie ankiety znajdującej się pod linkiem:

http://bit.ly/2gjqITG

Z uwagi na wagę badania zachęcamy do przekazania tej wiadomości do wszystkich znajomych artystów.

Gwarantujemy, że wszelkie wypowiedzi traktowane będą w pełni poufnie i będą użyte wyłącznie razem z odpowiedziami innych osób, w celach statystycznych.

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *