Grudniowe Kino Kobiet i „Firmowa Gwiazdka”

IP Helios KinoKobiet12Grudniowe Kino Kobiet i „Firmowa Gwiazdka” to gwarancja niezapomnianego wieczoru! Kino Helios w Jeleniej Górze zaprasza na grudniową odsłonę filmowego cyklu dla Pań i brawurową komedię „Firmowa Gwiazdka”.

Już 7 grudnia (w zależności od wybranego kina) na Panie czeka szalona impreza w świątecznym klimacie podczas seansów Kina Kobiet z filmem „Firmowa Gwiazdka”!

Ta świąteczna komedia filmowa, zapewne dołączy do grona hitów, które będziemy później przez lata oglądać w okresie Świąt Bożego Narodzenia! Taki film najlepiej obejrzeć w gronie koleżanek z pracy! Odrobina relaksu przed świątecznym szaleństwem należy się każdej kobiecie!

Kina Helios w całej Polsce zapraszają na szalone seanse w dniach 7 grudnia! Przed seansami Kina Kobiet jak co miesiąc nie zabraknie atrakcji i licznych konkursów. Ten film to gwarancja na filmową zabawę jeszcze przed świątecznym szaleństwem.

Spotkania Kina Kobiet to miła chwila relaksu w damskim towarzystwie, specjalnie wybrany na tę okazję film i pozytywna zabawa połączona z możliwością zdobycia atrakcyjnych prezentów. Szczegóły najbliższych seansów znaleźć można na stronie: http://bit.ly/2gPYcb6. Do zobaczenia 7 grudnia w kinie Helios!

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *