Mikołajki w kinach Helios!

Pełne filmowych emocji Mikołajki w kinach Helios!

IP Helios MikołajkiMikołajki to czas, kiedy kino Helios w Jeleniej Górze wypełniają się uśmiechniętymi dziećmi, które wraz z rodzicami przeżywają wyjątkowe przygody z filmowym Mikołajem! Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza Widzów na pozytywne seanse 3 i 4 grudnia. Jak co roku na Widzów czeka moc atrakcji, najlepsze filmy i fantastyczne nagrody!

Weekend mikołajkowy w kinach Helios zapowiada się naprawdę wyjątkowo. W repertuarze znajdą się najlepsze filmy, a przed wybranymi seansami odbędą się liczne zabawy i konkursy. Ponadto Helios przygotował dla Widzów superkonkurs, w którym będzie można wygrać fantastyczne nagrody: rodzinną wycieczkę oraz YESdziki V2!

Ponadto przy okazji Mikołajek odbędzie się specjalny seans „Pierwszy Raz w Kinie” z wesołą Rodzinką Treflików! Maluchy poznają tajemniczy świat sali kinowej, po raz pierwszy w życiu zasiądą w wielkich fotelach i przeżyją pierwsze bajkowe emocje! W niedzielę, 4 grudnia odbędzie się także Filmowy Poranek, najmłodsi Widzowie poznają najnowsze Przygody Słoniczki Elli!

Pełen emocji niezapomniany Weekend Mikołajkowy w kine Helios zbliża się WIELKIMI krokami! Szczegóły dotyczące seansów oraz możliwość zakupu biletów dostępne są pod adresem: http://bit.ly/2fHuJmn! Do zobaczenia 🙂

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *