Konferencja na temat zmian w prawie oświatowym

Konferencja na temat zmian w prawie oświatowym w Handlówce.

01 grudnia 2016 r. w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych nr 2 w Jeleniej Górze miała miejsce konferencja dyrektorów jeleniogórskich szkół w związku z wprowadzaną reformą w oświacie.

15317899 1048654461913252 2680374217082288347 n

„Zmiany w prawie oświatowym” to temat spotkania zastępcy Prezydenta Miasta Jeleniej Góry Piotra Paczóskiego, naczelnika Wydziału Edukacji i Sportu Pawła Domagały, przedstawicieli Rady Miasta i dyrektorów jeleniogórskich placówek oświatowych.

Podczas przerwy w konferencji, goście zostali zaproszeni przez panią dyrektor szkoły Danutę Pawłowicz na pokaz fryzur i mody „Celebryci na czerwonym dywanie”. Pokaz przygotowali uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich o profilu fryzjerskim.

W prezentacji znalazły się różnego rodzaju fryzury oraz stroje, które bardzo podobały się oglądającym. Występujący uczniowie nagrodzeni zostali brawami. Opiekunkami młodzieży były nauczycielki zawodu: Elżbieta Michałowska, Danuta Juszczyńska oraz Martyna Pawłowicz.

Gospodyni konferencji pani Danuta Pawłowicz gorąco podziękowała gościom oraz występującym uczniom. Jednocześnie zaprosiła na kolejne pokazy, które – jak zapewniła, będą odbywać się cyklicznie.

Tekst i zdjęcia : E.Rząsa, M.Drapiej

 

{gallery}szkola/2016/handlowka/konf{/gallery}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *