SWAP PARTY, czyli wymianę ubrań

Swap Party1Masz fajne ciuchy, buty, dodatki, torebki, biżuterię, które ci się znudziły,… kupiłaś coś, ale nigdy nie założyłaś,…. brakuje ci pomysłu jak skompletować swój strój,… a może chcesz zmienić swój styl, ale nie chcesz wydawać pieniędzy?

Posiadasz książki, które byś chętnie wymieniła na nowe tytuły? Przyjdź do MOKSiAL-u 3 grudnia 2016 godz. 17:00 na SWAP PARTY, czyli wymianę ubrań, dodatków, biżuterii, książek. Ubrania muszą być czyste i w dobrym stanie. Wymieniamy się lub sprzedajemy.

Swap party wpisuje się w nurt ekologiczny. Nie wyrzucając rzeczy na śmietnik tylko wymieniając je między sobą dbamy o środowisko. Ubranie, które wyląduje na śmietniku, zalega tam dziesiątki lat, albo zostanie zutylizowane i wówczas do atmosfery przedostają się trujące związki. Kupując kolejną rzecz, warto również pamiętać, że na jej produkcję zużyto wiele surowców.

Na spotkaniu będzie można w miłej atmosferze, pooglądać, poprzymierzać, powymieniać ciuchy, torebki, dodatki, biżuterię, książki, filmy, muzykę. Dodatkową atrakcją będzie skorzystanie z bezpłatnej porady stylistki, wizażystki, kosmetyczki, manikiurzystki.

Naszymi gośćmi będą:

Beata Luboracka „ Kompleksowe Usługi kosmetyczne” – Stylizacja paznokci, makijaż

“Mgr Paulina Dobrowolska – dietetyk kliniczny i psychodietetyk. Absolwentka Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu¬ kierunek dietetyka, Wydziału Nauk o Zdrowiu na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu oraz Uniwersytetu Humanistycznego SWPS w Poznaniu¬ kierunek psychodietetyka. Właścicielka poradni dietetycznej PD DIETETYKA”

Prywatnie mama, fanka zdrowego odżywiania, ceniąca sobie jedynie indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Ewa Michalik – stylistka freelancerka, zajmuje się stylizacją i produkcją sesji zdjęciowych zarówno w Polsce, jak i za granicą (Paryż, Londyn, Sevilla). Znalazła się na liście najważniejszych stylistów w kraju – Fashion Book Poland. Stylizowała zespół “Varius Manx” do teledysku – “Wierzę w Miłość” oraz “Me. Myself and I” na okładkę płyty “Do not cover” a także polskie gwiazdy: Annę Popek i Olgę Borys. Prowadzi bloga modowego – http://bit.ly/2gexhaG. Publikowała między innymi w: “Hiro”, “HUF Magazine”, “Papercut”, “Flanelle Magazine”, “Bold Magazine”, “Estilo”, “Glasses Project”, “Catwalk Magazine” i wielu innych.

Reasumując możemy mieć nową rzecz, nie wydać na nią pieniędzy, poznać nowych ludzi, skorzystać z wiedzy ekspertów i jeszcze możemy być dumni, że dbamy o środowisko.

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *