Mikołajkowy weekend pachnący piernikami

Mikołajkowy weekend pachnący piernikami w Galerii Sudeckiej

Od soboty do niedzieli (3-4 grudnia) Galeria Sudecka zamieni się w magiczną krainę Świętego Mikołaja. Na naszych gości czekać będzie mnóstwo atrakcji, zabaw i prezentów. Długo wyczekiwane nie tylko przez najmłodszych Mikołajki potrwają przez cały weekend!

dab2a00be926501d95a3147fdf11369a2f98ab5b

Mikołajkowa zabawa rozpocznie się w sobotę o godzinie 12.00 i potrwa aż do niedzieli do godziny 18.00. W sobotę dzieci wezmą udział w Mikołajkowym wydaniu Klubu Jelonka, natomiast w niedzielę czeka je spotkanie z Mikołajem.

Każdy, kto odwiedzi Galerię Sudecką w ten weekend, w szczególności dzieci, będzie miał okazję przenieść się w magiczny świat Mikołaja i zamienić się w jego małego pomocnika.

Cała zabawa rozpocznie się w sobotę, kiedy to podczas ostatniego w tym roku, mikołajkowego Klubu Jelonka dzieci będą mogły zamienić się w pomocników świętego Mikołaja i wykonać prezenty dla swoich Najbliższych oraz wyjątkowe ozdoby na choinkę. Podczas akcji powstaną m.in.: mydełka pachnące świętami, świąteczne ozdoby metodą de coupade; piankowe choinki, styropianowe bombki oraz drewniane i gipsowe dekoracje.

Najmłodsi będą mogli również napisać gęsim piórem na specjalnym papierze list do Mikołaja oraz własnoręcznie zrobić kartki świąteczne dla babci, dziadka lub innej bliskiej osoby.

Natomiast w niedziele w okolicach sceny zbudujmy razem wspaniały piernikowy domek! Domek jak z bajki – ale bez złej czarownicy; duży, drewniany ozdobiony pachnącymi pierniczkami malowanymi przez dzieci . Będzie to wspaniała przygoda dla najmłodszych i cudowna dekoracja Centrum w okresie świątecznym.

Milusińscy będą mieli możliwość własnoręcznego zdobienia domku, a także wykonania wspaniałych dekoracji świątecznych. Każdy słodki budowniczy otrzyma – dyplom uznania za wkład w powstanie piernikowej chatki.

Nie ma świąt bez typowo świątecznych akcentów. Dlatego dzieci będą mogły wykonać śnieżne kule. Kiedy prawdziwego śniegu nigdzie nie można znaleźć, w zimowy, świąteczny nastrój wprowadzić mogą magiczne kule śnieżne. To wielka przyjemność i satysfakcja z własnoręcznego wykonania oraz wspaniała dekoracja świąteczna. W prosty sposób, z ozdobnego słoika, figurki i błyszczącego, sypkiego pyłu wyczarujemy wraz z dziećmi śnieżną krainę w szkle.

Nad pracami na poszczególnych stanowiskach czuwać będą pomocne Śnieżynki, które służyć będą Klientom swoim doświadczeniem w tworzeniu małych świątecznych dzieł sztuki.

Podczas tego weekendu najmłodsi spotkają się oczywiście z ulubionym Świętym, który wręczy każdemu z nich słodki upominek i chętnie zapozuje do zdjęć.

Przez cały weekend nie zabraknie słodkich upominków i dobrej zabawy! Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do niezwykłej krainy Świętego Mikołaja w Galerii Sudeckiej! Mikołajkowe atrakcje odbędą się przy scenie na poziomie „0″.

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *