Kulinarne show z aktorką Izabelą Kapiasovą

Wyjątkowo miłą niespodzianką dla wielu klientów Galerii Sudeckiej, którzy w sobotę 26.11.2016 w godzinach 12.00-18.00 odwiedzili pasaż, było magiczne kulinarne show z Izabelą Kapiasovą. Uśmiechnięta celebrytka w towarzystwie profesjonalnego szefa kuchni przygotowywała atrakcyjne potrawy i częstowała nimi wszystkich, zainteresowanych degustacją niecodziennych smakołyków. W przerwach między pokazami sympatyczna artystka bawiła się z dziećmi, ciepłymi słowami zachęcając je do wspólnego tańca i udziału w konkursach.

DSC 3346

Znana między innymi z polskich seriali „M jak miłość” i z „Przepisu na życie” aktorka przyjechała do Jeleniej Góry z okazji zbliżających się Andrzejek. Swoim wdziękiem, poczuciem humoru, bezpośredniością i otwartością bardzo szybko zjednywała sobie mieszkańców Jeleniej Góry, tym bardziej, że nie kryła, iż nasze miasto jej się podoba i zamierza w przyszłości tu powrócić. Wielu ludzi prosiło ją o pamiątkowe autografy. Zarówno starsi jak i młodsi chętnie pozowali do wspólnych zdjęć z cierpliwą aktorką, która nikomu nie skąpiła swojej uwagi.

Przy scenie momentami gromadziło się sporo osób. Każdy bowiem klient, który zrobił zakupy na kwotę powyżej 50zł, mógł wziąć udział w sesji z wróżkami, Rudją oraz Julettą. Obie panie próbowały odsłonić zainteresowanym rąbek tajemnicy dotyczącej ich przyszłości.

Najwięcej atrakcji czekało jednak na dzieci. Dla najmłodszych gości galerii zaplanowano warsztaty i tradycyjne andrzejkowe zabawy, podczas których nie mogło zabraknąć tak popularnego i tradycyjnie obficie lejącego się w tym czasie wosku. W rękach dzieci powstawały fantazyjne świece, pachnące cudownymi aromatami owoców i kwiatów. Chętnych nie brakowało również do udziału w warsztatach dekoracji andrzejkowych ze słodką niespodzianką.

– Skrzyneczkę zrobiłam dla babci. Na pewno się ucieszy, gdy ją ode mnie dostanie – z dumą oświadczyła kilkuletnia Julka, która z mamą i starszą siostrą właśnie dzisiaj, w ramach trwającej akcji „Black Friday”, robiła zakupy w galerii.

 

{gallery}artykuly/2016/gal_sudecka/andrzejki{/gallery}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *