Zostań wolontariuszem 25. Finału WOŚP.

15042057 1159956640762118 5300879556130693009 o“Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom” – to temat jubileuszowego – 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się już 15 stycznia 2017r. 

– 25 lat grania Orkiestry to poważna część historii Polski. Przez ten okres pomogliśmy praktycznie każdemu szpitalowi w naszym kraju. To, że Orkiestra działa i to z tak dużą skutecznością, to oczywiście zasługa wszystkich darczyńców, to efekt każdego grosza wrzuconego do puszki. Nie boję się użyć stwierdzenia, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to wspólne dobro wszystkich Polaków także  tych mieszkających za granicą, bo przecież wiele sztabów gra także na obczyźnie – mówi Jerzy Owsiak prezes zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. 


Jak co roku Stowarzyszenie Jeleniogórskiej Młodzieży “all-ternatywa” i Karkonoski Hufiec ZHP organizują dwa sztaby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Naszym mieście. Co trzeba zrobić żeby zostać wolontariuszem tegorocznego Finału? – Zapytaliśmy w Sztabie SJM “all-ternatywa”

1. Pobierz, wydrukuj i wypełnij ankietę a następnie przynieś ją do Sztabu WOŚP. Przygotuj również zdjęcie do identyfikatora (zdjęcie wolontariusza nie może być mniejsze niż 800×600 pixeli i musi być w formacie jpg) i wyślij je na nasz adres e-mail (wospjg@gmail.com) w tytule wpisując – Zdjęcie, imię i nazwisko (przykładowo: Zdjęcie Kornel Kowalski).

2.Na podstawie Twojej ankiety wygenerujemy dla Ciebie zobowiązanie i wyślemy je na Twojego maila. Musisz je wydrukować, podpisać i dostarczyć do nas w przeciągu tygodnia.

– Nasz Sztab zlokalizowany jest przy ulicy Osiedle Robotnicze 47A (budynek KSON), pokój nr 5, dyżury odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 15.30-17.00. Zapisy trwają do 14.12.2015 r., bądź do wyczerpania miejsc, pamiętajcie o tym, że ilość miejsc jest ograniczona. – mówił Kornel Kowalski – szef Sztabu WOŚP.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 791599505 – Kornel Kowalski, 535828604 – Angelika Dziedzińska, lub mailowo na adres wospjg@gmail.com 

Przypomnijmy, że w ramach zakupu ze środków zebranych podczas 24. Finału WOŚP Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy dokonała zakupu m.in. 2 rezonansów magnetycznych, wysokiej klasy kardiomonitorów czy urządzeń do nieinwazyjnego wspomagania oddychania noworodka, a także wyposażenia laboratoriów onkologicznych. W ramach zakupu dla geriatrii wymieniono ponad 1 500 łóżek z materacami oraz szafkami nocnymi oraz aparaty EKG czy inhalatory.  

Jeśli bawisz się z nami – rób to z uśmiechem, radością i załym zaangażowaniem, jeśli Ci to nie odpowiada to mamy prośbę – nie przeszkadzaj! – czytamy w liście od Jerzego Owsiaka do Sztabów WOŚP.

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *