„Vaiana: Skarb oceanu” w kinach Helios!

„Vaiana: Skarb oceanu” w kinach Helios!

vKino Helios w Jeleniej Góoo zaprasza Widzów na premierowe seanse najnowszej animacji twórców hitów takich jak „Zwierzogród” i „Kraina lodu”! Porywający film „Vaiana: Skarb oceanu” trafi na ekrany kin Helios w całej Polsce już od najbliższego piątku, 25 listopada.

Trzy tysiące lat temu najdzielniejsi żeglarze na świecie przemierzali wody południowego Pacyfiku i odkrywali wyspy Oceanii. Jednak w pewnym momencie ich wyprawy ustały na całe tysiąc lat – i nikt nie wie dlaczego…

Walt Disney Animation Studios prezentuje film “Vaiana: Skarb oceanu”. Jest to animowana opowieść o przygodach nastolatki, która, chcąc dokończyć dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję. Podczas podróży poznaje potężnego niegdyś półboga Maui. Od tego momentu wspólnie żeglują przez bezmiar oceanu, który nie szczędzi im karkołomnych przygód, obfitujących w spotkania z ogromnymi potworami.

Kino Helios zaprasza Widzów w każdym wieku na premierowe pokazy wyjątkowej animacji „Vaiana: Skarb oceanu” od piątku, 25 listopada. Bilety są już dostępne w sprzedaży, zapraszamy do kin: www.helios.pl/vaiana!

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *