“Rok Dobrej Zmiany” – informują liderzy jeleniogórskiego PIS-u

DSC 2394W poniedziałek 21.11.2016 w Biurze Poselskim Posłanki na Sejm RP Marzeny Machałek odbyła się specjalna konferencja prasowa podsumowująca rok rządów Prawa i Sprawiedliwości. Na temat „Roku Dobrej Zmiany” wypowiadali się posłanka Marzena Machałek i senator Krzysztof Mróz.

Podsumowano rok w mediach ogólnopolskich podkreślając fakt, że najważniejsze w dobrej zmianie było przywrócenie godnego życia Polakom i polskim rodzinom. Podjęto działania na rzecz polskich rodzin i na rzecz edukacji. W ramach programu 500 + ponad 11 miliardów trafiło do polskich rodzin i prawie 4 miliony dzieci skorzystało z programu Rodzina 500+

– Tylko przez ten rok zrobiliśmy dla Polaków więcej niż nasi poprzednicy przez osiem DSC 2388lat. Polacy chcieli od Nas realizacji programu wyborczego, pracy i zaangażowania. Dziś po tym roku możemy powiedzieć: Dotrzymaliśmy słowa. Ja wierzę, że polska rodzina to normalność i Polska to normalność. O tym, że te pieniądze z 500+ zostały dobrze spożytkowane widać na każdym kroku. Wszystkie rodziny, biedniejsze i bogatsze, otrzymują te pieniądze. Dostaje je rodzina, w zależności od tego, ile ma dzieci. Normalne polskie rodziny, które pracują, dzisiaj zostały na tyle wzmocnione finansowo, że mogą odetchnąć. Tak naprawdę polskie rodziny nie muszą żyć w biedzie. Ten program broni się sam i ja go bronić nie muszę – oświadczyła Marzena Machałek.

Posłanka i Senator Mróz poruszyli także między innymi sprawy związane z edukacją, wsparcie starszych ludzi, czyli bezpłatne leki po 75 roku życia, problem bezrobocia oraz wprowadzenie stawki minimalnej. Ich zdaniem sytuacja w Polsce i w naszym regionie dzięki rządom PiS i wprowadzanym reformom zmienia się na lepsze.

Więcej informacji w krótkim materiale video.


{youtube}XF1izmFx5zY{/youtube}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *