Andrzejkowe wróżby i kulinarne show z Izą Kapiasową

Andrzejkowe wróżby i kulinarne show z Izą Kapiasową w Galerii Sudeckiej

Andrzejki to czas hucznych zabaw i wróżb, które kiedyś miały charakter matrymonialny i zarezerwowane były tylko dla niezamężnych panien. Dziś andrzejki świętujemy wszyscy, traktując je jako pretekst do świetnej zabawy. Doskonałą okazją do świętowania będzie event w Galerii Sudeckiej, podczas którego odbędzie się kulinarne show z Izą Kapiasovą, powróżą profesjonalne wróżki, panie i panny przygotują szkatułki ze słodką niespodzianką, dzieci zrobią piękne, woskowe świeczki, a panów Andrzejów zaprosimy na scenę i wręczymy im słodki upominek. Zapraszamy już 26.11 w godzinach 12-18.

ad44b35d070c755d439540ef44649758f8b9bb28

Od godz. 12 na scenie rozpoczną się pokazy kulinarne znanej i uwielbianej Izy Kapiasowej. Artystki, która żadnej pracy się nie boi, znana m.in. jako Maryla z „M jak miłość”, Aldona z „Przepisu na życie”, Karina Stanek z koncertów z Gangiem Olsena oczaruje wszystkich kulinarnym show. Nie od dziś wiadomo, że droga do serca prowadzi przez żołądek – dlatego wszystkie panie i panów, którzy w andrzejki myślą o ślubie, bądź oczarowaniu swojego partnera lub partnerki powinny wziąć udział w naszym kulinarnym show. Izabela Kapiasova w towarzystwie profesjonalnego szefa kuchni przygotuje potrawy, które zainteresowani będą mogli degustować bezpośrednio po pokazach.

Nie zabraknie również propozycji dla dzieci. Dla najmłodszych gości zaplanowano warsztaty i tradycyjne, andrzejkowe zabawy. Jeśli Andrzejki – to wosk, a jeśli wosk, to kolorowe, własnoręcznie robione świece, pachnące cudownymi aromatami owoców i kwiatów. Dzieci przygotują małe, woskowe arcydzieła w specjalnych foremkach, a później pięknie je zapakują. Chętni będą mogli wziąć rónież udział w warsztatach dekoracji andrzejkowych ze słodką niespodzianką. Własnoręcznie ozdobione skrzyneczki wypełnić będzie można siankiem i czekoladowymi smakołykami – a później wręczyć ten prezent swojemu wybrankowi.

Klienci, którzy zrobią zakupy na kwotę powyżej 50zł, będą mogli poznać swoją przyszłość podczas spotkania z prawdziwymi wróżkami – Rudją oraz Julettą.

Na andrzejkowe spotkanie Galeria Sudecka zaprasza w sobotę (26 listopada) w godzinach 12-18.

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *