Z łezką i z uśmiechem – Kino Kobiet z mnóstwem emocji

Jesienna pogoda nastawia nas nostalgicznie. Wyciszeni, w melancholijnym nastroju, niejednokrotnie patrzymy w okno, za którym deszcz i słota w różnych odcieniach szarości nie nastawiają nas optymistycznie. Pozbawiony również spontanicznej radości jest poruszający film „Światło między oceanami”, podczas projekcji którego niejedna pani w środę 16.11.2016 musiała podnieść chusteczkę do załzawionych oczu.

DSC 0580-4

Samo Kino Kobiet nie było jednak smutne. Na listopadowe spotkanie panie przyszły bowiem w różnych odcieniach złota, tak charakterystycznego dla wyraźnych odcieni złotej polskiej jesieni. Już przed godz. 18.00 w holu kina przyciągały oczy eleganckie błyszczące kreacje oraz pogodne, fantazyjne nakrycia głowy.

Tradycyjnie już podczas comiesięcznego spotkania na miłośniczki środowego wydarzenia przed seansem czekało całkiem sporo dodatkowych atrakcji. Pizza Hut podjęła panie innowacyjnym menu. Można było skosztować gorącej jesiennej zupy i rozgrzewającej aromatycznej herbaty z syropem i owocami. Firma „HERBALIFE” przeprowadzała na stoisku pomiary tkanki tłuszczowej urządzeniem OMROM. Przy tej okazji można było usłyszeć parę fachowych porad na temat zdrowego stylu życia. Na stolikach nie zabrakło również wysokiej jakości kosmetyków opracowanych na podstawie starożytnych receptur medycyny Wschodu. Firma tianDe zaprezentowała również zabieg „jedwabistych dłoni”. Odbyła się także promocja autorskiego programu treningowego Pawła Krażewskiego STRONG FIT.

Starannie przygotowane konkursy z nagrodami jak zawsze wywoływały salwy spontanicznego śmiechu, a w szczególnie dobry nastrój, już w sali kinowej, wprowadził damską publiczność specjalny pokaz zaprezentowany przez Jarosława Przybylskiego i Klaudiusza Siekańskiego z firmy „DIVEMED – Ratujmy życie z sercem”. „Kamasutra w ratownictwie medycznym, czyli pozycje ratownicze i lekcja opatrywania ran” w wykonaniu instruktorów pierwszej pomocy i zarazem ratowników medycznych z wieloletnim doświadczeniem cieszyła się dużym zainteresowaniem. Widownia nie szczędziła zasłużonych owacji.

Podsumowując: listopadowa impreza dostarczyła wszystkim mnóstwo emocji. Po wspólnej zabawie w pogodnej atmosferze wzruszająca historia kochającego się małżeństwa, które staje przed trudnymi moralnymi wyborami, za podjęcie których musi ponieść bolesne konsekwencje, była tylko przysłowiową wisienką na torcie. Powrócił bowiem temat gorących pragnień posiadania pełnej rodziny i czerpania radości ze wspólnego wychowywania upragnionego dziecka.

A w grudniu, przed świętami, na miłośniczki Kina Kobiet czeka znowu spora dawka bardzo pozytywnych emocji. Będzie się działo i to sporo! Warto przekonać się samemu biorąc udział we wspólnej zabawie w grudniową środę . Kino Helios już teraz zaprasza na kolejny seans ” Firmowa Gwiazdka “. Bilety w sprzedaży już od 18 listopada.

 

{gallery}artykuly/2016/helios/kk1611{/gallery}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *