IV Międzyszkolny Konkurs Poezji Jana Pawła II

17 listopada 2016 roku w Zespole Szkół Ekonomiczno Turystycznych im. Unii Europejskiej, w 60 rocznicę pobytu Karola Wojtyły w Jeleniej Górze i w Roku Miłosierdzia, odbył się IV Międzyszkolny Konkurs Poezji Jana Pawła II. Celem konkursu była recytacja wierszy Wielkiego Polaka jakim jest Święty Jan Paweł II. Młodzież szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych przypomniała nam wszystkim słowa, które do nas kierował Ojciec Święty.

DSC 1289

W konkursie wzięło udział 52 uczniów z Gimnazjum Katolickiego „U Św. Pankracego”, z Gimnazjum nr 3, z Gimnazjum w ZSO nr 1, z ZSO nr 2, z Zespołu Szkół Elektronicznych, z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1, z Zespołu Szkół Rzemiosł Artystycznych i z Zespołu Szkół Ekonomiczno Turystycznych.

Wśród szkół gimnazjalnych I miejsce zajęła Martyna Jasińska z Gimnazjum nr 3. II miejsce zajęła Julianna Kokorudz z Gimnazjum Katolickiego, a III miejsce zajęła Monika Mielniczuk z Gimnazjum przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1. Wyróżnienie otrzymał Jakub Iglewski z Gimnazjum Katolickiego.

Wśród szkół ponadgimnazjalnych I miejsce przyznano Natalii Laskiej z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2, II miejsce Natalii Rozum z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1, a III miejsce Joannie Krudys z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2. Wyróżnienie otrzymała Justyna Dżaman z Zespołu Szkół Rzemiosł Artystycznych.

Organizatorzy serdecznie gratulują Wszystkim Uczestnikom.


{gallery}szkola/2016/ekonom/poezja{/gallery}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *