Kupuj, skanuj i wygrywaj!

7c571dea6b83f45b0603da1dc3ae4e0043a2f6a7Loteria paragonowa Nagrody za Kody. Kupuj, skanuj i wygrywaj!

Kupuj, skanuj paragony i wygrywaj atrakcyjne nagrody!

Przed nami miesiąc nagród w Galerii Sudeckiej. Od 12 listopada zapraszamy do udziału w wielkiej loterii pełnej emocji, w ramach której na naszych klientów czekać będą codziennie vouchery SPA, bon wycieczkowy, bony prezentowe na zakup biżuterii oraz karty przedpłacone na zakupy w sklepach w Centrum o łącznej wartości 52.000 złotych!

Aby wygrać jedną z nagród wystarczy w dniach od 12 listopada do 11 grudnia zrobić zakupy w sklepie biorącym udział w akcji i zachować paragon fiskalny* do zeskanowania. Na odwrocie takiego paragonu będzie widniał specjalny kod, który należy zeskanować w jednym z czterech infokiosków multimedialnych umieszczonych na terenie Galerii Sudeckiej. Znajdziesz je:

obok salonu Esotiq

obok salonu Mohito

obok salonu 4F

obok sklepu House

Każdy paragon fiskalny* ma szansę na wygraną, a jest o co grać! Przygotowaliśmy ponad 375 nagród oraz kupony rabatowe do wykorzystania w wybranych butikach, restauracjach oraz punktach usługowych w naszym Centrum.

Gdy ekran na multimedialnym infokiosku wskaże wygraną, z wydrukowanym potwierdzeniem oraz zwycięskim paragonem należy zgłosić się Punktu Obsługi Loterii zlokalizowanego w sąsiedztwie salonu Mohito, na poziomie „0″, gdzie będzie można odebrać nagrodę rzeczową lub bon upominkowy!

Życzymy szczęścia i dużych wygranych!

* Z loterii wyłączone są paragony zawierające zakup alkoholu, wyrobów tytoniowych, leków, doładowań telefonicznych.


portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *