,,Kto Ty Jesteś Polak Mały” – VII Przedszkolny Przegląd Twórczości Patriotycznej

Już VII Przedszkolny Przegląd Twórczości Patriotycznej ,,Kto Ty Jesteś Polak Mały” zorganizowało Przedszkole nr 11 z  Sobieszowa. W wynajętej sali Miejskiego Domu Kultury Muflon mali artyści z 8 przedszkoli zaprezentowali bardzo ładnie i profesjonalnie przygotowane programy artystyczne. Były patriotyczne pieśni i tańce narodowe. Dzieci wystąpiły w przepięknych strojach.

 

DSC 8394

 

– Przepiękna uroczystość. Widać, że nasze dzieci zarówno w domach jak i w placówkach przedszkolnych wychowywane są w duchu patriotyzmu już od najmłodszych lat. Słowa uznania należą się dla rodziców i nauczycieli wychowujących naszych najmłodszych obywateli – oświadczyła z pełnym przekonaniem Posłanka na Sejm RP Zofia Czernow.

Występy najmłodszego pokolenia wzruszyły przybyłych na spotkanie kombatantów wojennych i przedstawicieli miasta. Gorąco oklaskiwali przedszkolaków Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Paweł Domagała i Senator RP Krzysztof Mróz.
Każde przedszkole otrzymało specjalną statuetkę z podziękowaniami za udział w dzisiejszym wydarzeniu, a wszyscy młodzi artyści specjalnie dla nich przygotowane słodycze. Słodkim przyjęciem ugoszczono  przybyłych gości częstując ich okazałym tortem w barwach biało –  czerwonych.

Wiecej informacji w wypowiedzi organizatorki, Pani Dyrektor Miejskiego Przedszkola Nr 11 w Jeleniej Górze

 

Materiał video wkrótce

 

{gallery}przedszkola/2016/mp11/7ppp{/gallery}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *