Listopadowe Kino Kobiet i „Światło między oceanami”!

IP Helios KinoKobiet11Kino Helios w Jeleniej Górze zaprasza na listopadową odsłonę filmowego cyklu dla Pań i poruszające seanse filmu: „Światło między oceanami”


w gwiazdorskiej obsadzie. Niepowtarzalna atmosfera seansów ma już swoje stałe fanki, w listopadzie Panie także nie będą zawiedzione!

Bohater wojenny Tom Sherbourne przyjmuje posadę latarnika na bezludnej wyspie u wybrzeży Australii. Wkrótce przybywa do niego ukochana żona Isabel. Zakochani żyją tu szczęśliwie w rytmie przypływów i odpływów oceanu. Ich największym, niespełnionym pragnieniem jest dziecko.


Miesiące bezowocnych starań, dwa poronienia i pogłębiające się uczucie oddalenia zaczyna wpędzać Isabel w depresję.

I wtedy zdarza się cud: do wybrzeży wyspy dobija mała łódź, na której pokładzie Tom znajduje martwego mężczyznę i żywe niemowlę. Pod namową Isabel, wiedziony odruchem serca, Tom łamie swoje surowe zasady i godzi się przyjąć dziecko jako własne. Szczęście świeżo upieczonych rodziców wkrótce zaczyna blaknąć, gdy okazuje się, że w okolicy od miesięcy zrozpaczona matka poszukuje zaginionego męża i maleńkiego dziecka.


Spotkania Kina Kobiet to miła chwila relaksu w damskim towarzystwie, specjalnie wybrany na tę okazję film i pozytywna zabawa połączona z możliwością zdobycia atrakcyjnych prezentów. Na pierwszych 135 Pań, które zakupią bilet w kasie kina czekać będzie mały upominek – piękna opaska na oczy, na długie jesienne wieczory. Szczegóły na stronie www.helios.pl. Do zobaczenia 16 listopada!

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *