Spotkanie informacyjne “Środa z Funduszami”

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze organizuje w dniu 9 listopada 2016 roku spotkanie informacyjne z cyklu  pt.   „Środa z Funduszami”. 

Najbliższe spotkanie będzie dotyczyć zasad pozyskania dofinansowania z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020 dla kobiet, które zamierzają powrócić na rynek pracy oraz  zasad wsparcia opieki nad dziećmi do 3 roku życia w ramach godzenia życia zawodowego i prywatnego.

Podczas spotkania zostaną przedstawione możliwości pozyskania wsparcia  na rozpoczęcie własnej działalności oraz zwiększenia kwalifikacji zawodowych.  Omówione będą zasady pozyskania dotacji, jak również instrumentów zwrotnych w postaci preferencyjnych pożyczek.

Przedstawimy również możliwości godzenia życia zawodowego i prywatnego tj. zasad wsparcia na rzecz  aktywizacji zawodowej poprzez tworzenie i rozwijanie miejsc opieki nad dziećmi do lat 3  oraz pokrywanie kosztów opieki.

Do udziału zapraszamy:

·         wszystkie kobiety, w szczególności mamy, które planują powrót na rynek pracy po urodzeniu dziecka

·         osoby opiekujące się dziećmi do lat 3

·         osoby prowadzące działalność gospodarczą czy podmioty, które zamierzają realizować projekty w zakresie aktywizacji zawodowej osób opiekujących się dziećmi w wieku do 3 lat  ( działanie 8.4. RPO WD 2014-2020 – Godzenie życia zawodowego i prywatnego )

 Spotkanie informacyjne  odbędzie  się w dniu 9 listopada    2016 roku
 w siedzibie Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich
w Jeleniej Górze; Plac Ratuszowy 32/32 a,

w godzinach 10.00 – 13.00

Zgłoszenia na spotkanie w Jeleniej Górze należy przesyłać na adres pife.jeleniagora@dolnyslask.pl Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 75 76 49 466

 

Uczestnictwo w spotkaniu informacyjnym jest bezpłatne.

 

Link do ogłoszenia : http://bit.ly/2f0grch

 

Rekrutacja na spotkania trwa do wyczerpania  miejsc.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Sala, w której odbędzie się spotkanie jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo.

 

ZAPRASZAMY!!!

starakamienica.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *