Koncert – Damnian Syjonfam & Irie Gunz

Lokalizacja: Cafe Park Esplanada ul. Pstrowskiego 5a Szklarska Poręba www.parkesplanada.pl
Data: Listopad 12, 2016 21:00 – Listopad 12, 2016 22:00

Zapraszamy na koncert

Damnian Syjonfam  & Irie Gunz

„TO CO BYŁO, TO BĘDZIE”

Zapraszamy na koncert Damnian Syjonfam & Irie Gunz 12 listopada do Cafe Park Esplanada o godz. 21.00
Damian Syjonfam to artysta, który przyciąga na koncerty ludzi w każdym wieku. Wpływa na to bardzo bogata treść tekstów, śpiewana prostym, potocznym ale najbliższym naszym sercom językiem. W jego tekstach każdy z nas odnajduje część swojego życia. Ma niepowtarzalną barwę głosu, która wciąga publiczność z każdą zaśpiewaną piosenką. Emocje i energia towarzysząca występom sprawia, że każdy jego koncert to niezapomniane przeżycie do którego chce się wracać. W lutym 2016 roku ukazał się drugi album Damiana Syjonfam „TO CO BYŁO, TO BĘDZIE”.

W pierwszym miesiącu sprzedaży płyta znalazła się na Liście OLIS, aktualnie zajmuje pierwsze miejsce w bestsellerach gatunku w EMPIK-u. Zapraszamy !!!! (MOKSiAL)

12 listopada 2016 godz. 21:00
Cafe Park Esplanada – Szklarska Poręba
ul. Pstrowskiego 5a
wstęp 20zł

Damian Syjonfam w latach 90 tych zaczynał grając na gitarze w reggaeowym zespole Natura, z którym nagrał płytę „Wielki Haj”.

W 2008 roku, z jego inicjatywy powstał zespół ComeYah, w którym był liderem, wokalistą i autorem tekstów. W 2012 roku ukazała się płyta „Na wschód” której nakład w całości został wyprzedany.

W 2013 roku rozpoczął pracę nad solową płytą, przy której współpracował z: Watzkiem Wawrzyniakiem, Krystianem K-Jah Walczakiem, D’Roots Brothers oraz muzykami z zagranicy: House of Riddim (Austria), Bass Galore Productions (Holandia).
Praca zaowocowała spójnym, harmonijnym, korzennym reggae o uniwersalnym przekazie. Słowa napisane i zaśpiewane przez Damiana zadają niewygodne pytania i opowiadają o prawdziwym Domu, za którym tęsknimy. Ostrzega przed oszustwem dzisiejszych czasów, ale najwięcej muzycznej przestrzeni poświęca
nieskończonej i wszechobecnej Miłości.

15 sierpnia 2014 roku, nakładem wrocławskiej wytwórni Lou & Rocked Boys ukazała się płyta „Wracam do Domu”,której premiera miała miejsce na festiwalu Ostróda Reggae Festiwal.
W pierwszym miesiącu sprzedaży, płyta znalazła się na drugim miejscu na liście OLIS.

W styczniu 2016 roku Damian wystąpił na tegorocznym Pucharze Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem, gdzie zaśpiewał swój utwór „Powstanie”, który stał się hymnen tych zawodów.

W lutym 2016 roku ukazał się drugi album Damiana Syjonfam „TO CO BYŁO, TO BĘDZIE”.
W pierwszym miesiącu sprzedaży płyta znalazła się na Liście OLIS, aktualnie zajmuje pierwsze miejsce w bestsellerach gatunku w EMPIK-u.
Muzykę na płytę współtworzyli między innymi: Watzek Wawrzyniak, niemiecki kolektyw producencki Oneness Records oraz Riddim Bandits.
Słowa: Damian Syjonfam ( Damian Skoczylas)
Gościnnie na płycie zaśpiewali: Mesajah, Pablopavo, Paprodziad
Oprócz licznych występów na największych festiwalach w Polsce, w sierpniu 2016 roku Damian Syjonfam śpiewał na finale trasy „Męskie Granie” w Żywcu, w projekcie „Alibabki i reggae goście”.

Podczas każdego koncertu Damian zabiera nas w emocjonalną podróż.
Damian Syjonfam to artysta, który przyciąga na koncerty ludzi w każdym wieku. Wpływa na to bardzo bogata treść tekstów, śpiewana prostym, potocznym ale najbliższym naszym sercom językiem. W jego tekstach każdy z nas odnajduje część swojego życia. Ma niepowtarzalną barwę głosu, która wciąga publiczność z każdą zaśpiewaną piosenką. Emocje i energia towarzysząca występom sprawia, że każdy jego koncert to niezapomniane przeżycie do którego chce się wracać.

Plakat do pobrania [358.93 KB]

szklarskaporeba.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *