Nabór uczestników do Środowiskowego Domu Samopomocy

Nabór uczestników do Środowiskowego Domu Samopomocy przy ul. Aleja Jana Pawła II 7/9 w Jeleniej Górze

Od dnia 1 grudnia 2016 r. rozpocznie swoją działalność Środowiskowy Dom Samopomocy typu A w Jeleniej Górze przy ul. Aleja Jana Pawła II 7/9 (budynek przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej) dla 30 osób.

DSC 1481

Uczestnikiem ŚDS może być każda osoba niepełnosprawna powyżej 18-tego roku życia, która z powodu choroby psychicznej ma trudności w codziennym funkcjonowaniu lecz nie wymaga leczenia szpitalnego, będąca mieszkańcem gminy Jelenia Góra.

Oferta Środowiskowego Domu Samopomocy

W celu poprawy sprawności psychofizycznej uczestników, ich zaradności osobistej oraz lepszego ich funkcjonowania w społeczeństwie w ŚDS będą świadczone usługi w ramach indywidualnych lub zespołowych treningów samoobsługi i treningów umiejętności społecznych polegających na nauce, rozwijaniu lub podtrzymaniu umiejętności w zakresie czynności dnia codziennego i funkcjonowaniu w życiu społecznym.

Osoby, zainteresowane uczestnictwem w Środowiskowym Domu Samopomocy typu A (dla osób przewlekle psychicznie chorych) prosimy o pilne zgłaszanie się z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności do pokoju nr 8 w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej przy Al. Jana Pawła II 7 w Jeleniej Górze lub telefonicznie pod numerem 75-75-588-01 lub 02.

ZAPRASZAMY !

ZOBACZ Dzienny Dom Samopomocy Środowiskowej chodzi w ostatni etap przygotowań

 

{gallery}policja/2016/dom_pomocy_mops{/gallery}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *