Fotografia. Otwarty przegląd portfolio

Piotr Komorowski Entropia 2016 fotografia cyfrowaRobicie zdjęcia i chcecie, by ocenił je fachowiec? Przyjdźcie ze swoimi pracami 7 listopada do BWA, zapraszamy w godz. 14.00 – 18.00

Zapraszamy wszystkich fotografujących z własnymi pracami w formie odbitek na papierze. Mile widziany format 13 x 18 cm lub większy. Każdy z autorów może przedstawić od 10 do 30 fotografii. Temat, technika, czas powstania – dowolny.

Udział jest nieodpłatny.

Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny. Zapisy – do 4 listopada do godz. 16 pod numerem 75/ 7526669.

Piotr Komorowski – profesor nadzw. w Katedrze Sztuki Mediów na Wydziale Grafiki i Sztuki Mediów. Doktorat i habilitacja w specjalności artystycznej FOTOGRAFIA uzyskany w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Członek ZPAF. W latach 1989-1995 związany z ideą elementaryzmu, akcentującego autoikoniczność fotografii. Od 2000 roku zajmuje się fotografią inscenizowaną. Autor tekstów krytycznych dot. fotografii, publikacje m.in. w „Sztuce”, „Obscurze”, „Exicie”, „Formacie”, „Akcencie” , „Odrze” i innych czasopismach. ystawiał w Polsce, Niemczech, Francji, Czechach, Słowacji, Litwie, Algierii, b. Jugosławii oraz USA.

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *