Zakończenie sezonu „Wędrówki z kijkami”?!

W ramach tak popularnego już w naszym regionie cyklu „Wędrówki z kijkami”, w sobotę 29.10.2016 o godz. 10.00, spora grupa miłośników aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu spod pętli „siódemki”, przystanku MZK w Sobieszowie, wraz z organizatorką wycieczki Posłanką na Sejm RP Zofią Czernow, wyruszyła na zamek Chojnik.

2016-10-31 07 33 19-

Pogoda dopisała, więc podczas dosyć szybkiego spaceru malowniczym szlakiem można było podziwiać jesienny krajobraz w pełnej krasie i wsłuchiwać się w odgłosy przyrody.

– Wyjątkowo udany dzień. Pani Poseł jak zwykle wybrała ciekawą trasę i zapewniła miłe towarzystwo. Aktywny wypoczynek w plenerze z taką grupą to nie lada gratka i jak wydać nie brak chętnych do wspólnych wędrówek – zapewniała żarliwie jedna ze starszych z uczestniczek imprezy.

Z murów Chojnika wszyscy obecni mogli podziwiać piękną panoramę Kotliny Jeleniogórskiej.

Na zakończenie wycieczki, na strudzonych, ale bardzo zadowolonych wędrowców, czekał treściwy poczęstunek w Transgranicznym Centrum Turystyki Aktywnej w Sobieszowie.

Była to prawdopodobnie już ostatnia w tym roku kalendarzowym „Wędrówka z kijkami”. Wycieczki zostaną wznowione na wiosnę, jak tylko na to pozwoli pogoda. Pani poseł już dziś zaprasza wszystkich bardzo serdecznie na następne wyprawy w 2017 roku

 

{gallery}artykuly/2016/wedrowki{/gallery}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *