Wywieś flagę narodową na Święto Niepodległości!

Program NSN 2017 - www

Świętujmy razem – wywieś flagę narodową! Pod takim hasłem Urząd Miasta Jelenia Góra zachęca mieszkańców do przystrojenia swoich domostw. Od środy, 2 listopada do wyczerpania zapasów, zainteresowane wspólnoty mieszkaniowe oraz właściciele domków jednorodzinnych mogą bezpłatnie otrzymać flagi państwowe.

 

– Wielu mieszkańców chciałoby wywieszać na zamieszkiwanych przez siebie posesjach flagi z okazji świąt państwowych – powiedział Marcin Zawiła, Prezydent Jeleniej Góry. Postanowiliśmy ułatwić najbardziej zainteresowanym „wejście w posiadanie” flagi, stąd apel o zgłaszanie się tych, którzy chcieliby ozdobić domy.

By otrzymać flagę należy, z dokumentem potwierdzającym zamieszkanie na terenie miasta, udać się do magistratu, do jednego z trzech punktów:

punktu informacji w ratuszu (parter – hol) [punkt dostępny dla osób niepełnosprawnych]

punktu informacji w Urzędzie Miasta przy ul. Sudeckiej 29

Biura Prezydenta Miasta (przybudówka ratusza, parter, pok.3-4) [punkt dostępny dla osób niepełnosprawnych]

[Godziny pracy Urzędu Miasta Jelenia Góra: pon-śro: 7.30-15.30; czw: 7.30-16.30; pt: 7.30-14.30]

Flagi mają wymiary 70 x 112 cm i dostępne są w ograniczonej ilości. Poprzednie akcje cieszyły się dużą popularnością, a przeznaczona pula ulegała wyczerpaniu już po kilku dniach. Flagi wydawane są bez drzewca, w który wspólnota czy właściciel nieruchomości musi zaopatrzyć się we własnym zakresie.

Przypominamy – 11 listopada obchodzimy 98. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *