Podwójny maraton Halloween

Kino Helios w Jeleniej Górze zaprasza swoich Widzów na podwójny maraton Halloween, a w nim – aż OSIEM filmów sprowadzonych do Polski specjalnie na tę okazję! Dwa terminy (28 i 31 października), dwa wyjątkowe zestawy najbardziej mrożących krew w żyłach horrorów czekają na Maratończyków z okazji Halloween 2016!

DSC 6917

Na tych, którzy lubią „strasznie bać się” w kinie czeka zestaw Horrorów pełnych grozy ze światową premierą filmu „The Possesion Experiment” i trzy najstraszniejsze horrory wyprodukowane w ostatnim czasie (Dwelling, Bed of the Dead oraz Let Her Out). Dla tych, którzy lubią „strasznie dobrze bawić się”

w kinie Helios poleca zestaw Horrorów pełnych absurdu – wszystkie PREMIEROWO (Night of the Living Deb, Hellbenders, Bunny the Killer Thing oraz Witching & Bitching).

W obu terminach Maratończycy będą mogli wybierać spośród aż ośmiu horrorów, które sieć sprowadziła specjalnie z tej okazji! Widzowie muszą samodzielnie podjąć decyzję, na który z zestawów wystarczy im odwagi. A może będą tacy, którzy skuszą się na oba?

Kino Helios w Jeleniej Górze zaprasza na najbliższe seanse z cyklu NMF w kasie kina oraz na stronie internetowej: http://bit.ly/2eiTiB7


{gallery}artykuly/2016/helios/halloween{/gallery}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *