Fitness na rurze… czyli “Kino Kobiet” jakiego nie znacie!

W październiku Kino Helios w Jeleniej Górze zaoferowało swoim fankom sporą dawkę dobrej, nieskomplikowanej rozrywki. Tradycyjnie w środę, 26. 10.2016 żeńska publiczność mogła poznać nietypowe spojrzenie na świat trochę kontrowersyjnego i zwariowanego głównego bohatera lekkiej komedii: „Szkoła uwodzenia Czesława M.”. Zanim jednak panie weszły w świat warszawskiego celebryty, w ciekawy sposób wykreowanego przez Czesława Mozila, już w holu kina mogły cieszyć się specjalnymi niespodziankami przygotowanymi przez organizatorów jeleniogórskiej odsłony specjalnie dla Kina Kobiet. Bogata oferta kosmetyczna, możliwość uczestnictwa w zabiegach pielęgnacyjnych, finezyjnie podane przez jeleniogórską Czekoladziarnię słodkości czekały już od godz. 17.30 na biorące w specjalnym comiesięcznym wydarzeniu panie. Nie zabrakło również atrakcji i dla melomanów, którzy mogli zapoznać się również z bogatą ofertą Filharmonii Dolnośląskiej.

DSC 6674-2

Niewątpliwą, jedyną w swoim rodzaju nowością, był profesjonalny pokaz fitness-u na rurze ( Pole Dance ). Panie spontanicznymi brawami nagradzały niecodzienny występ pełnej temperamentu tancerki. Zapewne niejeden mężczyzna pozazdrościł tym razem swojej partnerce możliwości udziału w tak niekonwencjonalnym pokazie.

– Dobra zabawa, mnóstwo dobrego humoru, ciekawe konkursy z dreszczykiem emocji, pomysłowe upominki i wyjątkowy nastrój to tylko niektóre z wielu atutów zachęcających miłośniczki Kina Kobiet do regularnych spotkań – z uśmiechem stwierdziła spontanicznie jedna z jeleniogórzanek podczas krótkiego wywiadu.

Panie były bardzo zadowolone z zapowiedzi, że listopadowa impreza odbędzie się już za 3 tygodnie. Zapewne zdecydowana większość nieraz sięgnie po chusteczkę śledząc burzliwe losy bohaterów „Światło między oceanami”.

– Romantyczny wyciskacz łez? Bardzo dobrze! Sama jestem niepoprawną romantyczką, ale nie lubię tego okazywać na zewnątrz. W zaciemnionej sali kinowej na pewno nie powstydzę się chwili wzruszeń. Listopadowa środa w połowie miesiąca już zarezerwowana. Babski wieczór to gwarancja dobrej zabawy. Mąż to rozumie i na pewno nie odmówi w tym dniu usypiania naszej małej– z zadowoleniem oświadczyła Agnieszka z Cieplic.

 

{gallery}artykuly/2016/helios/kk2610{/gallery}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *