Zatańcz z „Młodymi Duchem” w Przystani Twórczej

Warsztaty kabaretowe, mozaiki ceramicznej, Teatr Seniora, czy też Lekcja Sztuki w BWA – to część ze spotkań, w których wzięli ostatnio udział członkowie Klubu Seniora „Młodzi Duchem” (50+). Dołącz do nich! Już w najbliższą środę (26.10.2016r.) odbędą się autorskie warsztaty taneczne, prowadzone przez klubowiczów. Wstęp wolny.

DSC 0086

Reżyserka Danuta Jaśkiewicz, członkini Klubu Seniora „Młodzi Duchem” zabrała klubowiczów do świata śmiechu i fantazji podczas autorskich warsztatów kabaretowych. Uczestnicy wcielali się w humorystyczne postacie oraz śpiewali wesołe piosenki. Senioralny Kabaret „Impuls” poszukuje muzyka, który dołączyłby do roześmianych szeregów Klubu Seniora. Przystań Twórcza zaprasza osoby chętne na spotkanie-próbę Kabaretu, które odbędzie się w najbliższy poniedziałek (24.10.2016r.) o godz. 16.30 w siedzibie organizatora (ul. Cieplicka 74 – budynek SP nr 6).

W ramach Teatru Seniora uczestnicy spotkań odwiedzili Teatr Nasz w Michałowicach i obejrzeli znakomity spektakl „Szczęściarze”. Z kolei podczas warsztatów mozaiki ceramicznej seniorzy odkryli w sobie artystyczną duszę, układając wzory barwnych słońc, serc oraz liści. Podczas ostatniego spotkania członkowie klubu obejrzeli interesującą wystawę fotograficzną o Celwiskozie „Cztery kominy” w Biurze Wystaw Artystycznych. Pani Iwona Makówka z BWA opowiedziała o ciekawej historii fotografii. Na koniec seniorzy sami wykonali swoje autorskie, barwne wizje kominów podczas warsztatów plastycznych.

Już w najbliższą środę (26.10.2016r.) o godz. 16.00 Przystań Twórcza – Cieplickie Centrum Kultury w Jeleniej Górze zaprasza na Autorskie warsztaty Klubowiczów. Warsztaty taneczne poprowadzą członkowie Klubu. Wstęp wolny.

Zapraszamy na kolejne spotkania:

– 16.11.2016r. – Warsztaty komputerowe o godz. 16.30 w Przystani Twórczej. Seniorzy poznają podstawy poruszania się po Internecie. Wstęp wolny (obowiązują wcześniejsze zapisy w Przystani Twórczej pod nr tel. 75 71 22 892).

– 23.11.2016r. – Senioralne Andrzejki – impreza karaoke o godz. 16.00 w Przystani Twórczej. Seniorzy wcielą się w role muzycznych gwiazd z dawnych lat. Wstęp wolny.

– 30. 11.2016r. – Autorskie warsztaty Klubowiczów o godz. 16.00 w Przystani Twórczej – Uczestnicy spotkań sami wybierają rodzaj warsztatów, które prowadzą dla innych seniorów. Wstęp wolny.


{gallery}muflon/2016/mlodzi_duchem/a2{/gallery}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *