W październiku Kino Kobiet będzie uwodzić… z Czesławem M.!

IP Helios KinoKobiet10Kino Helios w Jeleniej Górze zaprasza na październikową odsłonę filmowego cyklu dla Pań i pełne wrażeń, pozytywne seanse komedii: „Szkoła uwodzenia Czesława M.”!

Fantastyczna atmosfera seansów ma już swoje stałe fanki! Jedno jest pewne – nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach!

Czesław M., gwiazda polskiego rynku muzycznego, niespodziewanie porzuca życie warszawskiego celebryty. Przypadkiem trafia do Świnoujścia. Poznaje Adama i Zygmunta, byłych stoczniowców, którzy próbują rozkręcić własny biznes. Wspólnie wymyślają plan pozornie doskonały: postanawiają otworzyć pierwszą w mieście szkołę uwodzenia dla mężczyzn. Czy dzięki niej w końcu osiągną wymarzony sukces?

„Szkoła uwodzenia Czesława M.” to ciepła, optymistyczna historia o poszukiwaniu szczęścia i własnej drogi. Film o zaskakujących konsekwencjach życiowych wyborów. W roli głównej zobaczymy Czesława Mozila.

Spotkania Kina Kobiet to przede wszystkim przyjemna chwila relaksu spędzona w damskim towarzystwie i pozytywna zabawa połączona z możliwością zdobycia atrakcyjnych upominków. Już 26 października na seansach Kina Kobiet będzie można zobaczyć ostatnią polską komedię w tym roku. Zapraszamy, tego nie można przegapić!

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *