Spotkanie w sprawie kontynuowania projektu upowszechniania piłki siatkowej w 2017 r.

W ubiegły czwartek w Wieży Widokowej w Radomierzu odbyło się spotkanie w sprawie kontynowania projektu upowszechniania piłki siatkowej w 2017 r., którego organizatorami była Gmina Janowice Wielkie wraz z Dyrektorem Fundacji „Kraina Siatkówki”.

Zaproszeni na nie zostali Wójtowie i Burmistrzowie Gmin biorących udział w Projekcie Upowszechniania Piłki Siatkowej, Prezes Fundacji J. Grabowski, Dyrektor Wydziału Sportu i Rekreacji Urzędu Marszałkowskiego Dolnego Śląska P. Randa, który jest zarazem wicemistrzem olimpijskim i medalistą mistrzostw świata i Europy w wioślarstwie, przedstawiciele klubu UKS „Sokoliki” Janowice Wielkie – Księgowa A. Skorupińska, Prezes M. Wisniewski, Trener P. Lesiński oraz osoby związane ze światem sporu.

DSC07825Fot. UG.

Fundacja „Kraina Siatkówki” to projekt realizowany od 2012 roku , którego celem jest rozwój piłki siatkowej na terenie województwa dolnośląskiego. Ideą przedsięwzięcia jest przekonanie, że wczesne rozpoczęcie szkoleń wśród młodzieży znacznie zwiększa jej szanse na osiągnięcie sportowej formy w przyszłości, a ujednolicenie metod szkoleniowych pozwoli zaobserwować wymierne efekty.

Więcej informacji na http://bit.ly/2e9ROuY


portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *