Piotr Duda Jeleniej Górze… czy przyszli emeryci mają się czym martwić ?

Przez 2 dni od poniedziałku 17.10.2016 w Jeleniej Górze obraduje Komisja Krajowa NSZZ Solidarność. Głównym tematem obrad jest przygotowanie programowe Krajowego Zjazdu Delegatów NSZZ Solidarność, zaplanowanego na listopad 2016 w Płocku, oraz analiza projektów uchwał przygotowanych na Krajowy Zjazd Delegatów. Organizatorzy liczą też na ożywioną dyskusję na temat prowadzonych obecnie negocjacji związanych z prawami pracowniczymi, w tym negocjacji nad nowym Kodeksem Pracy.

DSC 4229

Wraz z grupą delegatów do stolicy Karkonoszy przyjechał również Piotr Duda, Przewodniczący Komisji Krajowej NSZZ Solidarność. W poniedziałek o godz. 9.00 spotkał się on z przedstawicielami NSZZ Solidarność w Przedsiębiorstwie Farmaceutycznym Jelfa S.A, a o godz. 10:30, przed wejściem do Term Cieplickich, uczestniczył w uroczystości złożenia kwiatów przy obelisku poświęconym strajkującym w roku 1981 w Gencjanie.

O godz. 14.30, w jeleniogórskim hotelu Mercure przy ul. Sudeckiej odbyła się konferencja prasowa Piotra Dudy, do której wysłuchania zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Na jutro od godz. 9.00 zaplanowano drugi dzień obrad Komisji Krajowej NSZZ Solidarność.


{youtube}EHrGAsHDDxo{/youtube}

 

{gallery}polityka/2016/nszz{/gallery}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *