Niesamowity Weekend w Galerii Sudeckiej

W piątek 14.10.2016 Galeria Sudecka była prawdziwym rajem, szczególnie dla osób, które już od dłuższego czasu planowały większe zakupy. Dla klientów zorganizowano bowiem „Straszną Noc Rabatów z Rodziną Adamsów”. Na kupujących czekało mnóstwo niespodzianek i korzystnych ofert, w związku z obowiązującymi od godz. 17.00, aż do zamknięcia sklepów, specjalnymi rabatami i wielkimi promocjami. Posiadane paragony można było dodatkowo wymieniać na specjalnie przygotowane bony. W punkcie w pobliżu sceny, za każde wydane 300zł, kupujący otrzymywał 50zł w prezencie.

A 0034

Dużo działo się też i na samej scenie. Od godziny 17 do 22 klientom galerii towarzyszyła bowiem przyjazna rodzina Adamsów. Zarówno dzieci, jak i dorośli mogli uczestniczyć w mrocznych konkursach i wygrać atrakcyjne gadżety. Zainteresowaniem cieszyły się również stoiska do malowania twarzy i kącik plastyczny, gdzie każdy mógł własnoręcznie wyciąć swoją dynię.

Natomiast sobota w Galerii Sudeckiej upłynęła pod znakiem dobrej zabawy i odkrywania tajemnic metod pracy stosowanych przez najlepszych detektywów. 15.10.2016 w godz. 13.00-17.00 Klub Jelonka poprzez quizy, konkursy i zagadki poprowadził najmłodszych klientów galerii tropami zagadek i tajemniczych śladów, które pomagały dzieciom przy rozwiązywaniu najbardziej zawiłych tajemnic. Podczas analiz bardzo przydatna była wiedza matematyczna i logiczne myślenie. Dzieci bardzo wspierali ich rodzice i sami prowadzący, którzy cierpliwie tłumaczyli polecenia i czasami naprowadzali tych trochę mniej zdecydowanych na dobry trop.

– Ja to bardzo często tutaj przychodzę, bo dobrze się bawię i poznałam kilka innych fajnych dziewczynek – wyznała z uśmiechem Ola, kilkuletnia mieszkanka Zabobrza.

Jak można było także i wczoraj zauważyć, liczba zainteresowanych wspólną zabawą, takich stałych małych bywalców, powoli rośnie. Nasze pociechy wiedzą, co dobre. Podczas „jelonkowych spotkań” mogą bowiem nie tylko poszerzać swoją wiedzę, ale i w niecodzienny, ciekawy sposób odkrywać zawiłości otaczającego je świata i poznawać prawa, którymi rządzi się otaczająca nas rzeczywistość.


{gallery}artykuly/2016/gal_sudecka/noc_kjelonka{/gallery}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *