Referat Gospodarki Odpadami zostanie przeniesiony

uwagaOd najbliższego poniedziałku, to znaczy 17.10.2016 część Wydziału Gospodarki Komunalnej – Referat Gospodarki Odpadami zostanie przeniesiony z siedziby przy ul. Sudeckiej 29 do nowej lokalizacji przy ul. Okrzei 10.

Przenosiny podyktowane są bieżącymi potrzebami Klientów tego referatu, którzy – ze względu na konieczność uzgodnień dotyczących umów o odbieranie odpadów – muszą mieć dobre warunki do załatwienia swoich spraw.

Telefony do Referatu pozostają bez zmian, główny numer to – 75 – 75 – 49 – 896, pozostałe, jak i inne szczegóły pracy Referatu są dostępne na stronie internetowej Miasta. W nowej siedzibie punkt przyjęć wniosków Referatu mieścić się będzie na parterze obiektu, natomiast sprawy techniczne, które są tylko sporadycznie załatwiane w trakcie kontaktów Klientów będą realizowane na II piętrze budynku. Ale i tam będą mogły dotrzeć osoby niepełnosprawne bez żadnego trudu, bowiem trwają już odbiory techniczne windy, gwarantującej wygodną komunikację wewnętrzną.

Przenosiny odbędą się poza godzinami pracy Urzędu, do piątku włącznie pracownicy Referatu przyjmują mieszkańców w starej siedzibie.

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *