„Osobliwy dom Pani Peregrine” w kinach Helios!

IP Helios ODPPKino Helios w Jeleniej Górze zaprasza swoich Widzów na premierowe seanse najnowszego filmu w reżyserii Tima Burtona od piątku, 7 października. Brawurowa ekranizacja bestsellerowej powieści „Osobliwy dom Pani Peregrine” to niezapomniana filmowa wyprawa w świat wyobraźni. Tej premiery absolutnie nie można przegapić!

Pewnego dnia Jake odkrywa tajemnicze wskazówki dotyczące innych rzeczywistości i czasów, a tam – sekretny Osobliwy Dom Pani Peregrine. Poznaje jego niezwykłych mieszkańców obdarzonych niecodziennymi zdolnościami

i uświadamia sobie, że bezpieczeństwo to iluzja, a zagrożenie i potężni wrogowie czają się tuż za rogiem. Musi ustalić, co jest prawdziwe, komu można ufać i kim tak naprawdę jest.

Tim Burton (reżyser takich filmów jak „Edward Nożycoręki”, „Alicja w Krainie Czarów”, „Miasteczko Halloween” czy „Charlie i Fabryka Czekolady”) zabiera Widzów w fantastyczną, pobudzającą wyobraźnię przygodę, w której poznamy osobliwych podopiecznych Pani Peregrine.

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza Widzów na premierowe seanse filmu „Osobliwy dom Pani Peregrine” od piątku, 7 października. Bilety są już dostępne w sprzedaży: http://bit.ly/2dN3D8D.

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *