Dzień Zwierzaka w Galerii Sudeckiej

Światowy Dzień Zwierząt to dzień, w którym pokazujemy, że pamiętamy o naszych czteronożnych przyjaciołach. Nie zapomina o nich również Galeria Sudecka, dla której dobro zwierzaków nie jest obce i już 8 października, w godz. 12-18 zaprasza na wspólną zabawę połączoną ze zbiórką rzeczy dla potrzebujących zwierzaków.

Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, wśród których m.in. spotkanie z trenerem psów i weterynarzem, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania nurtujące właścicieli czworonogów, groomer – psi fryzjera, który doradzi jak zadbać o wygląd naszych ulubieńców. Wszystkie porady odbywają się bezpłatnie.

14d547e80d011c43007cd5dad3332c5dc8a4ca8c

Najmłodszych zaprosimy do udziału w warsztatach kształtujących empatię wobec zwierząt oraz własnoręcznego wykonania i przyozdobienia karmników. Przyozdobiony według własnej fantazji karmnik będzie ozdobą ogrodu lub balkonu i pomoże przetrwać trudny zimowy okres naszym skrzydlatym przyjaciołom.

Psiaki i kociaki ze schroniska potrzebują wielu rzeczy – także nowych legowisk. Specjalnie dla podopiecznych przytuliska zakupiliśmy 5 drewnianych bud, które podczas imprezy, pod okiem doświadczonej plastyczki wspólnie z dziećmi i zaproszonym gośćmi pomalujemy w wesołe wzory i kolory. Może w takich kolorowych budach zwierzakom będzie spało się lepiej? Podczas eventu prowadzona będzie również zbiórka karmy, nowych koców i akcesoriów dla potrzebujących zwierząt (podopiecznych Schroniska dla Małych Zwierząt w Jeleniej Górze oraz podopiecznych Fundacji Mondo Cane).

Dla wszystkich, którzy w najbliższym czasie myśleli o czteronożnym domowniku, schronisko dla bezdomnych zwierząt w Jeleniej Górze przygotowało prezentację swoich podopiecznych gotowych do adopcji. Przybliżą również wszystkie formalności adopcyjne.

Wiemy, że pomaganie to świetna zabawa, dlatego podczas akcji każdy z klientów będzie mógł wziąć udział w zabawach i konkursach organizowanych na scenie oraz maratonie Zumby, zorganizowanym przez Fundację Mondo Cane i Fabrykę Formy.

Bądźcie z Nami, w sobotę, 8 października w godz. 12-18.

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *