I „ŚNIADECKI FESTyn” za nami…

W sobotę 1.10.2016 I Festyn „Śniadecki” odwiedziło całkiem sporo osób. Nie zawiedli uczniowie, absolwenci i ich rodzice. Nie zabrakło również ich przyjaciół i zupełnie przypadkowych gości, którzy korzystając z pięknej pogody chętnie przyłączyli się do wspólnej zabawy korzystając z atrakcji, nie tylko tych na świeżym powietrzu. Było bardzo gwarno wesoło i tak trochę „naukowo”, bowiem z myślą o odwiedzających Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych przy Al. Jana Pawła II w Jeleniej Górze przygotował wiele ciekawych różnorodności.

DSC 7658

Zarówno młodsze, jak i starsze panie chętnie korzystały z możliwości subtelnego upiększenia swojego wyglądu, chociażby tylko przez delikatny makijaż. Chętnych do skosztowania smakowitych wypieków, czy do udziału w loterii fantowej również nie brakowało. Dobrze przebiegła też licytacja unikalnych przedmiotów podarowanych przez szczodrych darczyńców sympatyzujących ze szkołą.

– Cieszy mnie, że dopisuje frekwencja i zainteresowanie loterią jest spore. Sponsorzy podarowali nam wiele przedmiotów. Uzyskane pieniądze chcemy przeznaczyć na sprzęt sportowy do sali gimnastycznej. – oświadczyła dyrektorka ZSOiT Elwira Kozak.

Na każdego z obecnych czekała smaczna darmowa grochówka, którą z produktów zakupionych dzięki hojności Rady Rodziców, specjalnie na potrzeby festynu, przygotowało schronisko Brata Alberta z Jeleniej Góry.

Dobry nastrój podczas sobotniej imprezy zapewnili przybyłym przede wszystkim uśmiechnięci uczniowie i ich nauczyciele, którzy z pełnym zapałem i zaangażowaniem włączyli się w organizację tego szkolnego wydarzenia.

– Nasza szkoła jest super. Miła atmosfera i dobre relacje miedzy nami oraz belframi zachęcają do udziału w zajęciach. Tak więc nie trzeba uciekać z lekcji – żartowały roześmiane nastolatki.

 

{youtube}J2nA0gdWWgg{/youtube}

 

{gallery}szkola/2016/budowlanka/festyn{/gallery}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *