Środa z Funduszami – Wsparcie dla dolnośląskich przedsiębiorstw

fundusze europejskieUrząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego – Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze uprzejmie informuje, że posiada jeszcze wolne miejsca na spotkanie informacyjne pt. Środa z Funduszami – Wsparcie dla dolnośląskich przedsiębiorstw”.

Program spotkania przewiduje prezentację możliwości pozyskania dofinansowania przez przedsiębiorców z Dolnego Śląska , w ramach Funduszy Europejskich na lata 2014-2020, zarówno w ramach programu regionalnego, jak i programów krajowych. Pracownicy PIFE przedstawią m.in. założenia wsparcia, przewidzianego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020, ze szczególnym uwzględnieniem zaplanowanych na ten rok naborów.

Spotkanie informacyjne odbędzie się w dniu 7 września 2016 roku

w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze,

Plac Ratuszowy 32/32 a,

w godzinach 10.00 – 13.30

Do udziału w spotkaniu zapraszamy w szczególności przedsiębiorców i przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw działających na terenie podregionu jeleniogórskiego, tj. powiatów: zgorzeleckiego, bolesławieckiego, lubańskiego, lwóweckiego, złotoryjskiego, jeleniogórskiego oraz miasta Jelenia Góra.

Zainteresowanych udziałem w spotkaniu prosimy o przesłanie zgłoszenia do dnia 06.09.2016 r.:

e-mailem na adres: pife.jeleniagora@dolnyslask.pl – ze wskazaniem: nazwy przedsiębiorstwa, imienia i nazwiska osoby uczestniczącej.

Spotkanie informacyjne jest bezpłatne.

Na miejscu udostępnione zostaną bezpłatne materiały informacyjne. Sala, w których odbędzie się spotkanie jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze pod numerem telefonu: 75 764 94 66; 75 75 249 42.

Pełna wersja ogłoszenia : http://bit.ly/2c5PZxZ

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *