Trwa XX OFFK – Lubomierz 2016

pobraneOd dziś trwa 20. Ogólnopolski Festiwal Filmów Komediowych – Lubomierz 2016. Tegoroczny festiwal ze względu na Święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, które jest ustawowo dniem wolnym od pracy potrwa przez cały weekend, aż do poniedziałku (15 sierpnia).

Do tej pory swoją obecnością festiwal zaszczyciło kilkunastu znanych aktorów: m.in. Wojciech Wysocki – znany z serialu Klan, czy Ranczo, zagrał również w filmie Marka Koterskiego – Wszyscy jesteśmy Chrystusami. Ewa Ziętek – występująca w serialach: Barwy Szczęścia, Daleko od noszy oraz oczywiście Złotopolscy. Grała również w filmach: Alternatywy 4, Dzień Świra, czy Kochaj mnie, kochaj! Krzysztof Kiersznowski, Ilona Kuśmierska, Jerzy Janeczek, Magdalena Kuta oraz Sylwester Chęciński. Swoją obecność zapowiedział również Tomasz Karolak.

Na niedzielę organizatorzy zaplanowali mnóstwo atrakcji. – Dzień rozpoczniemy Rowerowym Wyścigiem Retro – czyli absolutnie nic nowego, tylko wyścig po kota, który dopingować będzie Gryfowska Kapela Podwórkowa. Następnie przeniesiemy się do Zaułku Filmowego, gdzie pierwsi aktorzy zostaną uhonorowani tablicami pamiątkowymi. Po południu na scenie wystąpi zespół Chapter One z Lubomierza, Na rozpoczęcie wieczoru odbędzie się tradycyjna już Parada Komediantów, która poprzedzi oficjalne otwarcie XX OFFK 2016. Gwiazdą niedzielnego wieczoru będzie DODA! W poniedziałkowe popołudnie odbędzie się Turniej miast Partnerskich o sierp tatowy, koncert zespołu Avangarde, turniej – Filmowcy kontra Swojaki o kota z rowerem, a wieczór zwieńczą koncerty Sebastiana Nadelskiego – kandydata do Voice of Poland 2016, Tomasza Karolaka z zespołem Pączki w tłuszczu, a gwiazdą wieczoru będzie Liber i Mateusz Ziółko.

Więcej informacji w programie:

http://bit.ly/2bqEGSo

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *