Pokaż jak dopingujesz Polakom!

Już tylko kilka godzin zostało do tak niecierpliwie oczekiwanego przez większość Polaków meczu Polska – Niemcy.

W naszych miastach na ulicach kibice jawnie okazują swoje emocje nie szczędząc w ten sposób naszej drużynie swojego poparcia. Jelenia Góra również identyfikuje się z naszymi zawodnikami poprzez biało – czerwone barwy.

DSC 5343

Samochody, budynki i nawet sami mieszkańcy chętnie tworzą w dniu dzisiejszym niepowtarzalną atmosferę. Specjalny, niecodzienny nastrój tak naprawdę udziela się wszystkim, także i naszym rządzącym. W Biurze Poselskim Posłanki na Sejm RP Zofii Czernow można było również odczuć wyjątkową aurę. Podczas konferencji prasowej Pani Poseł poczęstowała dziennikarzy rozpływającym się w ustach biało – czerwonym ciastem. Czyżby przepowiednia wygranej?

Serca Polaków przepełnione są nadzieją i optymizmem. Większość społeczeństwa obstawia 2:1 dla Polski. Trochę dobry nastrój już rano popsuł nam występ rzekomo nieomylnego szopa pracza w TVN. Leniwe zwierzę przysiadało przy tabliczce z napisem Niemcy i ani na moment nie chciało zmienić swojej orientacji.

No cóż, Polakom pozostaje mieć nadzieję i nie poddawać się zabobonom i czarnym myślom. Dla poprawienia humoru sobie nawzajem proponujemy Państwu wspólną zabawę. Podzielcie się z nami swoimi wrażeniami z dzisiejszego dnia.

Wszystkie zdjęcia, które zostaną przesłana na nasz fan page zostaną opublikowane w naszej galerii i udostępnione na FB. Pokażcie na zdjęciach swój doping i emocje podczas oglądania meczu. Pokażmy, jak Polacy z naszego regionu kibicują swojej drużynie, nawet jeżeli wynik niekoniecznie będzie po naszej myśli.

Przesłanie zdjęcia na nasz fan page lub na adres redakcji kontakt@portalik24.pl jest jednocześnie zgodą na publikację zdjęcia lub filmu. Kilku sekundowe filmiki są również mile widziane.

Trzy, naszym zdaniem ( redakcji ) najciekawsze zdjęcia pokazujące emocje i doping zostaną nagrodzone biletem do Kina Helios.


{gallery}sport/2016/euro/mecz_p_n{/gallery}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *