Ach to kobiece kino!

Tradycyjnie już gwarno, kolorowo i wesoło było w holu Kina Helios w środę 15.06.2016 już przed godz. 18.00. Przybrane w wianki eleganckie panie w holu kina z przyjemnością delektowały się finezyjnymi przysmakami oraz poddawały się zabiegom zdrowotnym i pielęgnacyjnym delektując się niecodzienną atmosferą damskiego wydarzenia.

– To jest moje pierwsze wspólne wyjście z mamą na większą imprezę od dobrych kilku lat. Tak to zwykle jakoś mijamy się w biegu, bo praca i inne obowiązki. Dziś mamy czas tylko dla siebie i to jest wyjątkowe! – śmiała się Marzena.

DSC 2991

– My to z Bogusią jesteśmy już stałe bywalczynie. Nie ma możliwości, żebyśmy kiedykolwiek opuściły nasze comiesięczne wyjście. Chłopaki to rozumieją i nie ma żadnych sprzeciwów. To taki specyficzny rodzaj randki, którą mój ślubny jest w stanie zaakceptować i nie traktuje w kryteriach zdrady – żartowała Patrycja.

– Po prostu przyszłam z mamą, bo przyciągnął nas tytuł filmu. Chciałyśmy być razem i trochę zwyczajnie się pośmiać. Oczekiwania z naszej strony? Trudno powiedzieć. Nie zastanawiałyśmy się nad tym. Najważniejsze jest samo wyjście – oświadczyła Irena.

Kaśka przyszła z mamą i ciocią. Zgodnie stwierdziły, że liczą na dobrą, nieskomplikowaną rozrywkę i trochę babskich wzruszeń.

– Byłyśmy już na kawie i drobnych damskich zakupach. Rzadko udaje się nam tak zwyczajnie w trójkę wybrać do miasta. Dziś jest okazja – zgodnie stwierdziły wszystkie panie.

„Dzień Matki” – lekka, wzruszająca i zabawna amerykańska komedia zapewne przypadła do gustu licznie zebranym paniom. Do tego przed seansem czekało jeszcze wiele sympatycznych niespodzianek. Nie brakło też okazji do szczerego śmiechu.

Tym razem na sali kinowej zabrakło Moniki Kołosowskiej, Dyrektor Kina Helios, która spędza w pełni zasłużony urlop za granicą. Prowadzącego DJ Pawła Rzedzickiego dzielnie wspierały przedsiębiorcze współpracownice pani dyrektor. Tak jak i wcześniejsze spotkania, środowa impreza została profesjonalnie przygotowana i spotkała się z dużym uznaniem ze strony rozbawionej widowni.

Większość pań już cieszy się na lipcowe wydarzenie. Czy zaplanowana na 13.07.2016 komedia „Facet na miarę” będzie cieszyć się podobnym powodzeniem, jak wczorajsza „Dzień Matki”? Czas pokaże. Na pewno warto się osobiście przekonać! Tym razem niezbędnym rekwizytem będą okulary przeciwsłoneczne. Im bardziej fikuśne, niezwykłe i tajemnicze, tym lepiej.

Bilety będą dostępne w kasie już od jutra, tj. od czwartku 17.06.2016.

 

{gallery}artykuly/2016/helios/kk0615{/gallery}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *