Na sportowo w “Trzynastce”

tn P1050593Wczoraj (11.06) w Szkole Podstawowej nr 13 im.Komisji Edukacji Narodowej w Jeleniej Górze odbył się już po raz kolejny coroczny Dzień Sportu. Uczniowie wraz z nauczycielami i rodzicami uczestniczyli w wielu konkurencjach sportowych. 

Impreze rozpoczął mecz pokazowy Bubble football  – czyli mecz piłki nożnej w dmuchanych kulach. Jest to nowa, szalona forma rozrywki – połączenie piłki nożnej i dobrej zabawy. Dmuchane kule gwarantują dużo śmiechu, mnóstwo zderzeń oraz solidną dawkę adrenaliny, ale jest to sport całkowicie bezpieczny zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. 

Dzieci mogły uczestniczyć podczas tegorocznego dnia sportu w różnych konkurencjach sportowych: skok w dal, rzut piłeczką palantową, skoki w workach, kręcenie hula-hopem, przeciąganie liny. W przerwach między konkurencjami szereg atrakcji dla dzieci przygotował Związek Harcerstwa Polskiego. którego siedziba mieści się na terenie SP 13. Dzieci mogły nauczyć się strzelania z łuku, czy chodzenia na szczudłach, Odbył się również przygotowany przez rodziców kiermasz ciast oraz poczęstunek kiełbaskami z grilla. 

fot. SP 13

{gallery}SP13/dzien_sportu2016{/gallery}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *