Boisko do siatkówki plażowej OTWARTE!

– Pierwszy plac zabaw w Maciejowej, toalety w SP 15, a teraz to boisko. Jest to pierwsza firma, która sama do nas przyszła i powiedziała, że chce coś zrobić tutaj dla mieszkańców.

Za to chciałbym gorąco podziękować. Rozmawiałem, z panem dyrektorem. Zapewnił, że to nie jest ostatnie słowo – oświadczył wiceprezydent Jeleniej Góry Jerzy Łużniak.

DSC 3793

W piątek 10.06.2016 o godz. 16.00, przy nowo wybudowanym Leroy Merlin, nastąpiło oficjalne przekazanie boiska do siatkówki plażowej. Już od dziś zarządza nim Ognisko TKKF „Orle”.

– Jest to pierwsze profesjonalne boisko do piłki siatkowej plażowej. Boisko będzie czynne 24h na dobę i ogólnie dostępne. Każdy może przyjść i poodbijać – zapewnił Marian Mójta z TKKF Jelenia Góra – Orle.

Dyrektor Leroy Merlin nie krył zadowolenia, że na ich terenie powstało coś namacalnego, co latami powinno służyć lokalnej społeczności.

– Bardzo się cieszę widząc chłopaków, którzy grają i będą spokojnie sobie ćwiczyć i żyć zdrowo na tego typu obiektach stwierdził Sławek Partacz.


Więcej informacji w materiale audio:


Mówi Wiceprezydent Jerzy łużniak

 

Dyrektor Leroy Merlin Sławek Partacz

 

Marian Mójta – TKKF Jelenia Góra – Orle

 

{gallery}artykuly/2016/boisko_plazowe{/gallery}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *