Ostatnie atrakcje z okazji Dnia Dziecka

DSC 1161Także w niedzielę, szczególnie do południa, pogoda w naszym regionie dopisała. 5.06.2016 jeleniogórzanie odpoczywali przede wszystkim w Parku Zdrojowym w Cieplicach uczestnicząc w kilkugodzinnej rekreacyjno – sportowej imprezie. Były występy, zawody i ciekawe konkursy, przede wszystkim dla dzieci.

Najmłodsi z dumą prezentowali swoje puchary i medale. Miłośnicy aktywnego spędzania czasu wolnego na pewno byli usatysfakcjonowani. Pośród zadowolonych mieszkańców i kuracjuszy przechadzali się również nasi regionalni celebryci.

Organizatorzy pomyśleli także o naszym zdrowiu. Nie tylko goście z uzdrowiska poddawali się bezpłatnym badaniom, na które przeciętny pacjent musi czasem czekać nawet miesiącami.

Amatorzy spokojniejszego trybu życia też się dzisiaj nie zawiedli. O ich wypoczynek i dobrą rozrywkę zadbało kino Helios. Rodziny z małymi dziećmi dobrze bawiły się nie tylko podczas seansów filmowych. W holu kina najmłodsi mieli do dyspozycji dwa stoliki klocków lego. Było malowanie buziek i tworzenie olbrzymich baniek mydlanych. Nie zabrakło też dobrej muzyki. W bilety można było się zaopatrzyć u najprawdziwszych, uśmiechniętych królewien. Wśród seansów filmowych zdecydowanie dominował repertuar dziecięco – młodzieżowy. Najwięcej maluchów pojawiło się w kinie w samo południe. Zabawa była wyśmienita, o czym chętnie informowali zarówno dorośli jak i same dzieci.

 

{gallery}artykuly/2016/festyn_cieplice_0506{/gallery}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *