“Śladem Karkonoskiej” Święto Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze

baner karuzela wydziałyLiczne wydarzenia współorganizowane przez studentów i pracowników Uczelni odbywać się będą przez cały dzień w Auli Rektoratu i na uczelnianych błoniach.

Impreza skierowana jest do studentów i wykładowców uczelni oraz do młodzieży szkół średnich z naszego regionu, którą chcemy zapoznać z kampusem i realiami studiowania. Będzie okazja do zwiedzenia budynków naszych wydziałów, basenu i hali sportowej. Zapraszamy też do udziału w przygotowanych przez nas wydarzeniach.

Spotkanie rozpoczynamy częścią oficjalną o godz. 10:00 w Auli Rektoratu. W gronie zaproszonych przez Rektora gości znajduje się m.in. Prezydent Miasta Jeleniej Góry – Marcin Zawiła.

W południe impreza przenosi się na teren kampusu. Wśród atrakcji znajdą się:
– Zlot Motomaniaków: swoje przybycie zapowiedzieli zarówno właściciele jednośladów jak i samochodów terenowych
– Turniej w grę online CS GO: rozgrywka będzie relacjonowana na żywo, a na uczestników czekają atrakcyjne nagrody
– Koncert zwycięzców Ligi Rocka, zespołu Korpis Karmel

Podczas imprezy będziemy również promowali pomoc poprzez zabawę. W tym celu zaproszona fundacja „Malwa” zorganizuje akcję charytatywną na rzecz Domu Samotnej Matki w Pobiednej.
Dodatkowo w planie uroczystości znajduje się szereg pomniejszych atrakcji uczelnianych (nagrody Złotych Żaczków dla wykładowców, rywalizacja wydziałów, konkurs wokalny i inne).

 {gallery}artykuly/2016/swieto_kpsw/plakaty{/gallery}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *