„Kochaj” – komedia w gwiazdorskiej obsadzie w kinie Helios!

Bez tytułuKino Helios w Jeleniej Górze zaprasza na premierowe seanse komedii o prawdziwie babskiej przyjaźni i poszukiwaniu miłości – „Kochaj”.

W obsadzie plejada gwiazd, między innymi: Roma Gąsiorowska-Żurawska, Olga Bołądź, Małgorzata Kożuchowska, Magdalena Lamparska oraz Mikołaj Roznerski!

Sawa wkrótce wychodzi za mąż za Jurka, o którym przyjaciółki mówią: „facet marzeń z wmontowanym genem idealnego męża i ojca”. Jednak Sawę zaczynają ogarniać coraz większe wątpliwości, czy to właśnie on jest tym jednym, jedynym… Zwłaszcza, że na horyzoncie pojawił się przystojny aktor – Krzysztof. Do ceremonii zostało kilka godzin. W umówionym miejscu zbiórki, przed wieczorem panieńskim, stawiają się najlepsze przyjaciółki Sawy – lubiąca adrenalinę Anka, miłośniczka Orientu Weronika i gwiazda telewizji Oliwia. Nie ma jedynie przyszłej panny młodej… Wkrótce do akcji wkroczy też perfekcyjnie zorganizowana Marta!

To film, w którym każda kobieta odnajdzie coś znajomego, jakiś fragment siebie. To nie żadna wydumana historia z kosmosu, ale opowieść o współczesnych dziewczynach, które można spotkać w każdym mieście – zdradza reżyserka, Marta Plucińska.

Takie rzeczy o kobietach nie śniły się facetom! Przygotujcie się na wieczór panieński, podczas którego wszystko wymknie się spod kontroli! Zapraszamy na premierowe seanse, bilety są już dostępne w sprzedaży. Tego nie można przegapić!

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *