Oddaj swój głos na Every Board Festival 2016

Jeszcze tylko do niedzieli można głosować w plebiscycie „Aktywny Dolny Śląsk” i oddać swój głos na Every Board Festival 2016. Kultowa już impreza odbędzie się w Karpaczu po raz piąty i po raz kolejny ściągnie do tego miasta tysiące fanów aktywnego wypoczynku.

5

– Na Every Board Festival przyjeżdżają do Karpacza ludzie z całej Polski. Bardzo często są to całe rodziny, które po prostu lubią aktywnie spędzać czas. Festival uwielbia młodzież i dzieciaki. Uczymy młodych ludzi, jak bezpiecznie uprawiać tego typu sporty – mówi Robert Futerhendler, dyrektor festiwalu.

Organizatorzy co roku starają się jeszcze bardziej uatrakcyjnić program imprezy.

– Właśnie dlatego staramy się o pieniądze dostępne w ramach plebiscytu „Aktywny Dolny Śląsk”. Jeśli wygramy, niespodzianek na festiwalu będzie bez liku – dodaje Robert Futerhendler.

By wszystko się udało, organizatorzy i fani śmiagania na desce zachęcają wszystkich do głosowania. Swój głos na Every Board Festival 2016 można oddać po kliknięciu na link:

http://bit.ly/1TtdLmh

– Liczy się każdy głos, dlatego bardzo prosimy: oddajcie głos na Every Board Festival, bo dzięki niemu do Karpacza przyjeżdżają turyści z całej Polski i wszyscy, którzy kochają sport – zachęca Jarosław Rola, paraolimpijczyk zimowych olimpiad w Turynie i Vancouver oraz Kuba Makutynowicz i Jakub Dukowicz, mistrzowie świata juniorów w mountainboardzie.

 

{gallery}artykuly/2016/em{/gallery}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *