Uroczyste pożegnanie funkcjonariusza, który przeszedł na emeryturę.

phpThumb generated thumbnail 1Po wielu latach służby w garnizonie policji jeleniogórskiej na zasłużoną emeryturę przeszedł – asp. sztab. Adam Kubala. Komendant Miejski Policji w Jeleniej Górze – inspektor Zbigniew Markowski wraz ze swoim zastępcami podziękował mu za wieloletnią, ciężką i sumienną służbę.

16 maja 2016 roku o godzinie 10.00 Komendant Miejski Policji w Jeleniej Górze – inspektor Zbigniew Markowski  wraz ze swoim zastępcami –mł. insp. Ryszardem Modrzykiem oraz mł. insp. Piotrem Wałczykiem podziękował asp.sztab. Adamowi Kubali za wieloletnią  i sumienną służbę. Funkcjonariusz    po blisko 30-letniej służbie w Policji postanowił przejść na emeryturę.

Asp. szab. Adam Kubala przez ostatnie 1,5 roku pracował jako zastępca Komendanta w Komisariacie Policji w Karpaczu, wiedzę i doświadczenie zdobył zarówno w pionie prewencyjnym, jak i w dochodzeniowo-śledczym, a przez kilka lat pełnił służbę jako oficer dyżurny w Komendzie Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Insp. Zbigniew Markowski  podziękował mu za wieloletnią, sumienną i przede wszystkim ciężką pracę.

podinsp. Edyta Bagrowska 

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *