Natalia Siwiec podbiła serca jeleniogórzan

P24 1517Pogoda wyjątkowo nie sprzyjała weekendowym spacerom. Nic więc dziwnego, że mieszkańcy naszego miasta chętnie dziś odwiedzali zarówno galerie jak i markety.

W niedzielę 10.04.2016 spory ruch i duże zainteresowanie tym, co działo się na pasażu, Galeria Sudecka zawdzięczała bez wątpienia Natalii Siwiec. Od godz. 13.00 do 17.00 urocza celebrytka była gościem specjalnym “Wiosennych Tele-Poszukiwań”, eventu zorganizowanego przez dwie firmy – Teleakces i Virgin Mobile.

Miłośnicy smartfonów i elektronicznych gadżetów oraz przypadkowi klienci centrum handlowego chętnie fotografowali się z sympatyczną modelką. Do pięknej Natalii lgnęły dzieci i młodzież. Modelka zawojowała serca fanów dzięki swojemu ujmującemu uśmiechowi i spontanicznej bezpośredniości. Zainteresowaniem cieszyły się również stoiska, kącik dla dzieci oraz przeprowadzane przed i na scenie konkursy i zabawy. Aktywnie uczestniczyli w nich starsi i młodsi.

Odwiedzający mogli posłuchać także dobrej muzyki w wykonaniu zespołu „Kayte” i podziwiać najmłodszych przedstawicieli jeleniogórskiego klubu piłkarskiego „Karkonosze”.

Dorośli nie ukrywali, że do wyprawy na zakupy skłoniła ich brzydka pogoda i informacja o wizycie w Galerii Sudeckiej niecodziennego gościa.

– Spacer nam się nie bardzo udał, ale wycieczka do galerii okazała się dobrym pomysłem. Amelka ma bardzo ładne zdjęcia z panią Natalią zrobione w fotobudce. Będzie miała co pokazać tacie – żartowała mama dziewczynki.

 

{gallery}artykuly/2016/natalia_siwiec1004{/gallery}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *