MOŻNA JUŻ KUPIĆ BILETY NA PENDOLINO

pendolinoMOŻNA JUŻ KUPIĆ BILETY NA PENDOLINO I DARTY DO WARSZAWY I BAIAŁEGOSTOKU. Zarówno w systemie internetowym, jak i w kasach biletowych można już nabyć bilety na wyjeżdżające z dniem 30 kwietnia pociągi “Pendolino” do Warszawy i Pesa DART do Białegostoku.

Przypomnijmy, że od dnia 30 kwietnia będą one stale kursowały na trasach Jelenia Góra – Warszawa – Jelenia Góra i Jelenia Góra – Białystok – Jelenia Góra.

Ceny biletów na PENDOLINO w klasie drugiej zaczynają się już od 79 zł a w klasie pierwszej od 129 zł. Za przejazd “Polskim” PENDOLINO czyli pociągiem PESA Dart do Białegostoku zapłacimy na dzień dzisiejszy w klasie drugiej 56 zł a w klasie pierwszej 106 zł. Trzeba wziąć pod uwagę, że z upływem czasu cena biletu będzie rosła, tak więc im szybciej- tym lepiej. Wyjazd pociągu Pendolino do Warszawy z Jeleniej Góry planowany jest na godzinę 4:51 rano a przyjazd powrotny na godzinę 23:03.

Z kolei PESA Dart do Białegostoku z naszego miasta odjedzie o godz. 12:28 a przyjazd do Jeleniej Góry planowany jest na godzinę 15:42. Oprócz tego od 30 kwietnia swoje kursowanie rozpocznie jeszcze jeden pociąg obsługiwany składem PESA Dart. Będzie to pociąg z Jeleniej Góry do Łodzi przez Wrocław, Ostrów Wielkopolski, Kalisz. Wyjazd tego zaplanowano na godzinę 16:15 a przyjazd do stolicy Karkonoszy na godzinę 11:58. Również trzeba zaznaczyć, że nadal kursowały będą pociągi z Jeleniej Góry do Przemyśla p. Kraków, z Jeleniej Góry do Gdyni p. Poznań, ze Szklarskiej Poręby do Poznania oraz ze Szklarskiej Poręby do Warszawy.

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *