Pieszo z Jeleniej Góry do Rzymu

ksiadz grzegorzZ parafii p.w. Matki Boskiej Królowej Polski i Św. Franciszka z Asyżu w Jeleniej Górze już w czwartek 31.03.2016 wyrusza do Rzymu dwuosobowa pielgrzymka.

Ksiądz Grzegorz Niwczyk, proboszcz parafii, oraz parafianin Daniel Prus planują dotrzeć do kolebki chrześcijaństwa około 10 maja, żeby tam, w mieście św. Piotra, podziękować Bogu za wszystkich życzliwych ludzi, którzy dotychczas wspierali budowę kościoła, a także prosić o błogosławieństwo i opatrzność Bożą w dalszych pracach przy wznoszeniu świątyni.

– Trasa długa, ale ufność naszą pokładamy w Bogu, że szczęśliwie dotrzemy do zamierzonego celu – oświadczył z wielką ufnością ksiądz Grzegorz.

Podczas czwartkowej porannej mszy o godz. 6.00 pielgrzymi pożegnają się z parafianami na prawie 2 miesiące. Z nadzieją na Boże błogosławieństwo i z modlitwą na ustach udadzą się w daleką wędrówkę. Ksiądz Grzegorz i pan Daniel proszą wszystkich o modlitwę, żeby wytrwali.

Budowę nowego kościoła przy ul. Morcinka 8 A, w rejonie „Małej Poczty”, w Jeleniej Górze może wesprzeć każdy przekazując chociażby 1 % swojego podatku. Numer KRS: 0000221535. Tam można kierować odpisany 1 % podatku z „dopiskiem:

„Parafia Matki Boskiej Królowej Polski i Św. Franciszka z Asyżu. Jelenia Góra”

Wszelkie ofiary na cel BUDOWY KOŚCIOŁA można natomiast przesyłać na numer KONTA: BZ WBK S.A. I/O JELENIA GÓRA 12 1090 1926 0000 0005 1400 6313

 

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *