SP nr 13 – otwarta …nie tylko na wiosnę!

6SP nr 13 – otwarta …nie tylko na wiosnę! Pierwszego Dnia Wiosny w Szkole Podstawowej nr 13 w Jeleniej Górze odbył się Dzień Otwartych Drzwi pod hasłem Wiosna z Trzynastką.

Uczniowie zaprezentowali swoje zdolności taneczne i wokalne, a młodzi sportowcy z klasy o profilu piłka nożna dla chłopców i piłka ręczna dla dziewcząt pod czujnym okiem gościa- Pani Ewy Nowickiej- zawodniczki superligowego zespołu KPR Jelenia Góra, wielokrotnej reprezentantki Polski w Piłce Ręcznej Plażowej – znaleźli tego dnia swoich małych następców. Wspólne świętowanie i oczekiwanie na wiosnę wsparła Rada Rodziców organizując kiermasz ciast. „Cieszę się, że tak licznie wzięliście udział w dzisiejszych prezentacjach – pokazaliście swoje umiejętności, ale i udowodniliście, że naprawdę się lubicie.

To bardzo budujące i pomocne – szczególnie na etapie poznawania przeze mnie szkoły”- powiedziała nowa dyrektor szkoły Barbara Marszałek-Szurek. Niezwykle rodzinną atmosferę, pozytywną energię oraz doskonałą bazę szkoły docenili zwiedzający szkołę absolwenci z pociechami oraz inni goście. Rodzice, którzy nadal rozważają zapisanie dziecka do klasy pierwszej lub oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 13 mieli ponadto możliwość rozmowy ze specjalistami z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

 

{gallery}szkola/2016/sp13/do{/gallery}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *