Środa z Funduszami na rewitalizację i termomodernizację oraz inwestycje proekologiczne

Lokalizacja: Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze, Plac Ratuszowy 32/32 a – plac Ratuszowy 32, Jelenia Góra, Polska
Data: Kwiecień 06, 2016 10:00 – Kwiecień 06, 2016 13:30

Szanowni Państwo,

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego – Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza na organizowane   w ramach cyklu spotkań dla potencjalnych beneficjentów spotkanie informacyjne  pt.  „Środa z Funduszami na rewitalizację i termomodernizację  oraz  inwestycje proekologiczne”

Podczas  spotkania przekazane zostaną informacje dotyczące założeń Funduszy Europejskich na lata 2014  – 2020, w tym przedstawione zostaną możliwości pozyskania wsparcia ze środków europejskich na przedsięwzięcia związane z kompleksową termomodernizacją obiektów, projekty dotyczące rewitalizacji zdegradowanych obszarów oraz działania proekologiczne. Omówione będą możliwości przewidziane zarówno w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego, jak i programów krajowych.

Spotkanie informacyjne  odbędzie  się w dniu 6 kwietnia  2016 roku
 w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze,
Plac Ratuszowy 32/32 a,
 w godzinach 10.00 – 13.30

Do udziału w spotkaniu zapraszamy przedstawicieli wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni mieszkaniowych oraz jednostek samorządu terytorialnego  podregionu jeleniogórskiego, tj. powiatów: zgorzeleckiego, bolesławieckiego, lubańskiego, lwóweckiego, złotoryjskiego, jeleniogórskiego oraz miasta Jelenia Góra.

Zainteresowanych udziałem w spotkaniu   prosimy o przesłanie zgłoszenia do dnia  01.04.2016r. e-mailem na adres:  pife.jeleniagora@dolnyslask.pl – ze wskazaniem: instytucji, imienia i nazwiska osoby uczestniczącej. 

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.  

Spotkanie informacyjne jest bezpłatne.
Na miejscu udostępnione zostaną bezpłatne materiały informacyjne. Sala, w których odbędzie się spotkanie jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo. 

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny  z Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze pod numerem telefonu:  75 764 94 66; 75 75 249 42.

Link do ogłoszenia :
http://bit.ly/1o9D15n

Serdecznie zapraszamy!

Plakat do pobrania [215.75 KB]

szklarskaporeba.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *